Kvieičiame į susitikimą su dailininku, rašytoju K. Kasparavičiumi

Lapkričio 23 d. (šeštadienį) 12.00 val. Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Žemaitės g. 5, Gargždai) vyks literatūrinė-kūrybinė popietė „Povandeninė istorija“, kurioje dalyvaus rašytojas, dailininkas, vaikiškų knygelių iliustratorius Kęstutis Kasparavičius (Vilnius).

Renginio programa:

12.00 val. susitikimas su vienu populiariausių lietuvių vaikų literatūros rašytoju ir iliustratoriumi Kęstučiu Kasparavičiumi. Susitikimo metu rašytojas papasakos apie save, jo sukurtas knygeles. Apie tai, kaip jis tapo dailininku ir rašytoju ir apie tai, kaip atsiranda vaikiškos knygos. Pristatys naujausią savo knygą vaikams „Povandeninė istorija“.

Nuo 1984 metų K. Kasparavičius dirba kaip laisvas dailininkas. Iki šiol iliustravo apie 50 knygų vaikams. Yra parašęs knygeles vaikams: „Kvailos istorijos“, „Trumpos istorijos“, „Braškių diena“, „Dingęs paveikslas“, „Sodininkas Florencijus“, „Kiškis Morkus Didysis“, „Povandeninė istorija“. Net 11 kartų jo iliustracijų parodos vyko Bolonijos vaikų knygų mugėje, kur 1993 metais jis buvo paskelbtas „Metų iliustratoriumi“. Barselonoje, Belgrade ir kitur yra pelnęs daugybę prestižinių diplomų ir prizų. Nuo 2004 metų K. Kasparavičius bendradarbiauja su leidykla „Nieko rimto“. 2007 ir 2009 m. K. Kasparavičius IBBY Lietuvos skyriaus buvo pristatytas reikšmingiausiam tarptautiniam vaikų literatūros apdovanojimui, Hanso Christiano Anderseno premijos nominacijai. „Manau, kad gera knyga vaikams turi būti ir gera knyga suaugusiems. Stengiuosi rašyti taip, kad knygą norėtųsi imti, vartyti, skaityti daug kartų, kad kaskart joje būtų galima surasti kažką nauja“, – teigia autorius.

12.45 val. Kavos/arbatos pertraukėlė.

13.00 val. kūrybinis užsiėmimas su K. Kasparavičiumi. Jo metu visi kartu piešime piešinį, kuriame pavaizduosime šokančią žirafą iš ankstesnės ir jau kai kuriems žinomos rašytojo pasakos „Kiškis Morkus Didysis“. Smagaus bendravimo su svečiu metu ne tik išmoksime piešinyje perteikti savo mintis ir emocijas, bet ir sužinosime, kiek šokančių žirafų pasaulyje yra sukurta. O galbūt sukursime ir pačią didžiausią žirafą žemėje.

 Dalyvavimas renginyje nemokamas!

Renginio metu bus galima įsigyti leidyklos „Nieko rimto“ išleistų knygelių.

Organizatoriai: VšĮ „Meno menė“ ir Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešoji biblioteka. Draugai – leidykla „Nieko rimto“.

 Projektą iš dalies finansuoja: LR kultūros ministerija, UAB „Print IT“.

 Informacinis rėmėjas – Klaipėdos r. laikraštis „Banga“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12743902sec.