Japonijos fondas kviečia aplankyti Japonijos fotografų nuotraukų parodą

Sausio 28 – kovo 2 d.d. Japonijos ambasada Lietuvoje, Lietuvos dailės muziejus ir Japonijos fondas kviečia aplankyti Japonijos fotografų nuotraukų, vaizduojančių Tohoku regioną, parodą. Paroda bus eksponuojama Radvilų rūmų muziejuje (Vilniaus g. 24, Vilnius).

2011m. kovo11d. Japoniją sukrėtė devynių balų stiprumo žemės drebėjimas, o didžiausią žalą patyrė Tohoku regionas. Žiniasklaidoje plačiai aprašant įvykius ne kartą buvo kartojami Tohoku regiono miestų bei prefektūrų pavadinimai, bet tik nedaugelis žmonių žino ką nors daugiau apie patį regioną – jo klimatą, natūralią ir kultūrinę aplinką, istoriją, gyventojus ir jų gyvenimo būdą.

Šia Tohoku regiono fotografijų paroda nesiekiama dokumentuoti žalos ar atstatymo darbų. Parodos tikslas – parodyti gamtinę ir kultūrinę Tohoku regiono aplinką, jo žmones bei jų gyvenimo būdą.

Parodoje eksponuojami devynių atskirų fotografų ir vienos fotografų grupės darbai. Visi autoriai priklauso skirtingoms kartoms ir stilistinėms tendencijoms, bet juos vienija tai, kad visi jie yra iš Tohoku regiono. Fotografijos, sukurtos 1940m., eksponuojamos drauge su šiandienos vaizdais, atspindinčiais įvairias Tohoku regiono gyvenimo puses.

Radvilų rūmų muziejaus darbo laikas:

II-VI 11.00 – 18.00, VII 12.00 – 17.00
Nedirba pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis.

*Įėjimas mokamas: suaugusiems – 6 Lt, moksleiviams ir studentams – 3 Lt, ikimokyklinio amžiaus vaikai įleidžiami nemokamai. Daugiau informacijos Radvilų rūmų muziejaus lankytojams ieškokite čia: http://www.ldm.lt/RRM/RR_informacija.htm

Sausio 28 d. į parodos atidarymą įėjimas tik su kvietimais.

Daugiau informacijos apie Japonijos ambasados renginius teiraukitės Japonijos ambasadoje, tel. (8-5) 231 04 65, el.p. [email protected]

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20429993sec.