Ten, kur būtina lankytis Arklio metais...

„Šiais metais būtinai aplankysime Arklio muziejų“, – sakė tarptautinės turizmo, laisvalaikio ir sporto parodos „Adventur 2014“ lankytojai, stabtelėję prie Anykščių krašto turizmo paslaugų teikėjų stendo.

Veržlios arklių kaimenės vaizdas ir šūkis „Stabdyk arklius – atsipūsk Anykščiuose!“ sausio 24–26 dienomis „Litexpo“ parodų centre Vilniuje viliojo Arklio metais keliauti į Anykščius. O A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus šiame stende parodos lankytojus kvietė į vienintelį Baltijos šalyse Arklio muziejų – Anykščių krašto edukacinių programų centrą.

Pernai šis Muziejus sulaukė 35 tūkstančių lankytojų, iš jų beveik pusė dalyvavo ir edukacinėse veiklose. Arklio metais į Arklio muziejų atvykusius turistus pasitiks atnaujintos ekspozicijos, kurios padės geriau pažinti svarbiausią metų gyvūną. Tautodailininkė Rita Vasiliauskienė vienoje iš Arklio muziejaus sodybų šiemet rengia naują edukacinę programą „Aš iškirpsiu tau leliją“ ir ten pirmąkart atskleis karpinių meno paslaptis.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.80285406sec.