Kas antras turistas Kaune – atvykęs iš kitų Lietuvos miestų

Kaunas tampa vis įdomesnis kitų Lietuvos miestų ir regionų gyventojams. Tuo galima įsitikinti pažvelgus į Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro (TIC) sukauptą statistiką.

Kauno TIC darbuotojai per 2013-uosius aptarnavo daugiau nei 147 tūkst. turistų, iš kurių 51 proc. sudarė lietuviai. Daugiausiai užsienio turistų sulaukta iš Skandinavijos šalių, Vokietijos, Rusijos, Prancūzijos, Italijos ir Ispanijos.

Miesto svečiams Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras suteikė informaciją apie lankytinus objektus, apgyvendinimo, pramogų, laisvalaikio praleidimo ir verslo susitikimų organizavimo galimybes Kaune.

2013 metais Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras aptarnavo daugiau nei 147 tūkst. interesantų, iš kurių 51 proc. sudarė lietuviai.

„Tautiečiai noriai keliauja po savo šalį, tai rodo paskutinių 3 metų tendencija - lietuvių procentaspo truputį didėja", - teigė Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro vadovas Sigitas Sidaravičius.

Pasak S. Sidaravičiaus, siekiant populiarinti Kauną, 2013 m. Europos žurnalistams buvo organizuojami informaciniai turai, kurių metu supažindinama su turistiniais traukos objektais Kaune, išskirtinėmis pramogomis ir renginiais.

„Sulaukėme žurnalistų iš D. Britanijos, Italijos, Suomijos, Belgijos, Vokietijos, Ispanijos, Prancūzijos, Austrijos, Norvegijos, Švedijos. Vienas iš sėkmingiausių vizitų 2013 metais buvo žurnalistų iš Bristolio, kurių straipsniai apie Kauną kaip turistinį miestą buvo publikuojami tokiuose leidiniuose kaip „Bristol 24/7", „Folio", „South Wales and West Media", „The Bay Magazine", „Blue Wings", - akcentavo S. Sidaravičius.

Kaip ir kiekvienais metais, Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras paruošė naujų ekskursijų, susijusių ne tik su metų šventėmis, bet ir naujais traukos objektais Kaune ir visoje Lietuvoje.

Per žiemos šventes buvo siūloma išbandyti ekskursijas „Stebuklinga Kalėdų tešla", „Naktiniai Kalėdų žiburiai", „Pažink Viduramžių Kauną" ir „Kalėdų prasmės beieškant". Visus metus organizuojamos ekskursijos „Didžiosios Kauno vertybės", „Vaiduoklių medžioklė", „Kauno oro uostas iš arti", „Aviacija vakar ir šiandien", „Kaunas 1863m.: už mūsų ir jūsų laisvę", „Neatrastas Kaunas", „Kauno senamiesčio vienuolynai". Lietuvoje siūlome išbandyti ekskursijas „Pelėdų ir stumbrų takais", „LDK ir Vilniaus pilių kompleksas" bei „Tikrasis pasakų kaimas".

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! Bauskas TIC
Šios akcijos laikotarpiu dalyviai turi aplankyti 16 į kelionės akciją įtrauktų objektų, atlikti užduotis ir nusifotografuoti prie objekto. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19808102sec.