Lietuviai jau pradėjo rūpintis Šv. Valentino romantiška nakvyne

Lietuviai iš anksto įprato rūpintis ne tik atostogomis, bet ir romantiškais savaitgaliais. Viešbučių ir poilsio e.parduotuvė noriunoriunoriu.lt pastebi, jog jau paskutinę sausio dekadą labai suaktyvėja domėjimasis, ką Lietuvos viešbučiai siūlo vasario 14-16 dienomis. Pastebima ir kita įdomi tendencija - jeigu įprastai noriunoriunoriu.lt didžioji dalis pirkėjų yra moterys, tai Šv. Valentino dienos romantišku poilsiu labiau domisi ir pasiūlymus perka vyrai.

 

E.parduotuvės įkūrėja ir vadovė Diana Šubelko teigia, kad jau kelerius metus matyti, jog Šv. Valentino diena tampa atgaivos oaze išsiilgusiems pavasario. "Natūralu, kad poilsio Lietuvoje pikas šaltuoju sezonu būna metų sandūroje bei naujųjų pradžioje. Po to pirkimai aprimsta, tačiau tik porai savaičių - domėjimąsis 2-3 parų poilsio pasiūlymais suaktyvėja likus 3-4 savaitėms iki Šv. Valentino dienos. Šiais metais žmonės dar aktyvesni, nes ši diena - penktadienį, taigi, tai puiki proga romantiškai pradėti savaitgalį. Beje, šiais metais e.parduotuvėje sulaukėme ir žinomų šou pasaulio žmonių",- pastebi D. Šubelko.

 

Tačiau, pasak romantiškam savaitgaliui tinkamai pasiruošia ne visi viešbučiai. Per 6000 klientų pernai turėjusi noriunoriunoriu.lt sulaukia ir daug atsiliepimų, poilsio vertinimų. "Todėl partneriams, su kuriais dirbame, visada patariame pasiūlyti taures kambariuose, ar patikslinti informaciją, kokios lovos bus dviviečiuose kambariuose. Kai kurie įsimylėjėliai nusivilia kambaryje radę dvi atskiras lovas, ar neturėdami iš ko pasimėgauti vynu",- kelis atsiliepimus prisimena D. Šubelko.

 

E.parduotuvės atstovai teigia, kad vilniečiai Šv. Valentino dienai dažniausiai renkasi Trakus, antroje vietoje - Druskininkai. Tai taip pat skiriasi nuo įprasto poilsio, nes kitais savaitgaliais vienodu populiarumu pasižymi ir Druskininkai, ir Pajūris, ir Trakai, ir Birštonas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21220899sec.