Vyresnio amžiaus moterys į keliones vyksta su draugėmis ir dukromis

Pažintines keliones autobusu moterys renkasi dažniau nei vyrai, toks keliavimo būdas populiariausias tarp vyresnio amžiaus dailiosios lyties atstovių, o į keliones jos dažniau vyksta su draugėmis ir dukromis, - atskleidžia vidinė kelionių organizatoriaus „Novaturas“ duomenų analizė.

„Beveik 70 proc. visų keliaujančiųjų autobusu sudaro moterys. Be to, didžioji jų dalis, beveik 90 proc., į tokia keliones vyksta nebe pirmą kartą“, - rezultatus komentuoja kelionių organizatoriaus „Novaturas“ vadovas Linas Aldonis.

Rezultatai rodo, kad kiek daugiau nei pusę keliaujančiųjų autobusu sudaro 46-65 metų amžiaus moterys. „Artėjame prie vakarų Europos keliautojų įpročių, kada vyresnio amžiaus žmonės, turėdami daugiau laisvo laiko ir lėšų, išsiruošia pažinti svečius kraštus. Todėl mūsų užduotis – nuolat plėsti pažintinių kelionių krypčių pasiūlą. Yra manančių, kad kelionės autobusu nėra komfortabilios - tai mitas, nes keliautojai nakvoja viešbučiuose, gali pasirinkti sėdėjimo vietą, taip pat gali derinti pažintinę kelionę su poilsiu prie jūros ar ežero“, - pasakoja vadovas.

Apklausos duomenys atskleidė, jog keliaujantys autobusu poilsiautojai, tiek moterys, tiek vyrai, yra taupūs - daugiau nei pusė respondentų kelionei skyrė nuo 1000 iki 2000 litų. Tarp kelionių autobusu privalumų įvardijama galimybė sužinoti ir pamatyti daugiau, pasirinkti lankstesnį kelionės maršrutą ir patyrusį kelionės vadovą. Dar vienas minimas privalumas – įvairovė, nes vien žvelgiant pro langą galima pradėti pažintį su svečių šalių kultūromis. Sprendimui rinktis kelionę autobusu nemažai įtakos turi ir aplankomų šalių ir miestų skaičius. Šį keliavimo būdą taip pat rinkosi turintys skrydžio baimę.

Pažintinės kelionės autobusu yra populiarios, nes poilsiautojams nekelia streso. „Didelė dalis išvykimų yra garantuoti, todėl eliminuoja riziką, kad kelionė neįvyks. Esminė informacija atsiunčiama trumpąja žinute, kuri neleis pamiršti apie suplanuotą kelionę, o apie pasirinktą maršrutą daugiau sužinoti leis autobuse dalinami mini gidai. Poilsiautojai gali mėgautis atostogomis stebėdami besikeičiančius vaizdus, klausydami patyrusių gidų ir vaišintis kava ir arbata“, - aiškina „Novaturo“ vadovas

„Novaturo“ keliautojų autobusu apklausoje dalyvavo 240 asmenų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! Bauskas TIC
Šios akcijos laikotarpiu dalyviai turi aplankyti 16 į kelionės akciją įtrauktų objektų, atlikti užduotis ir nusifotografuoti prie objekto. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.51740694sec.