Vilniaus vaikai ir jaunimas kviečia puoselėti tradicijas lietuviškose šventėse

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia visas Vilniaus šeimas palydėti žiemą pagal lietuviškas tradicijas. Vasario 28-ąją dieną vyks Kaziuko mugė, kurioje savo dirbiniais prekiaus Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (LVJC) ugdytiniai, o kovo 4-ąją dieną visi miestelėnai yra kviečiami į triukšmingą Užgavėnių šventę LVJC amfiteatre.

Tradicinę Kaziuko mugę šiemet LVJC surengs kiek ankščiau – vasario 28-ąją, kur pedagogai ir ugdytiniai pristatys pačių vaikų darytus aksesuarus, namų apyvokos reikmenis, keramikos darbelius ir kitus dirbinius. Mugė vyks nuo 15.30 val. LVJC pirmajame aukšte.

Dar daugiau įspūdžių žada kovo 4-ąją dieną rengiama Užgavėnių šventė, kuri netruks tradicinių žiemos varymo linksmybių. Dieną bus rengiamos kūrybinės dirbtuvės, kuriose vaikai su tėveliais galės pasigaminti savo kaukes ir Mores, o 19.30 val. visi susitiks prie laužo, kur bus kepami blynai, verdama arbata, deginamos Morės ir vyks kitos linksmybės.

Pasak LVJC meninio ugdymo skyriaus vadovės Sandros Čėsnienės, tokie renginiai tampa tradicija Lietuvos vaikų ir jaunimo centre ir kiekvienais metais vis didėja. „Šiemet norėjome padaryti šventę ne tik savo centro, bet ir viso miesto vaikams. Stengiamės, kad vaikai sužinotų ir nepamirštų lietuviškų tradicijų, todėl šiemet ne tik kepsime blynus ir gaminsime kaukes, bet ir pakviesime šeimas į Užgavėnių dirbtuvėles, kur mokysimės lietuviškų Užgavėnių tradicijų, gaminsime kaukes, mokinsimės šokius, kuriuos šoksime prie laužo. Tikimės, kad taip paskatinsime meilę savo tėvynei ir tradicijoms“ – teigė Sandra Čėsnienė.

Visus norinčius dalyvauti Užgavėnių dirbtuvėlėse kviečiame kreiptis į Lietuvos vaikų ir jaunimo centro meninio ugdymo skyrių, o Kaziuko mugėje ir prie Užgavėnių prie laužo visi laukiami nurodytu laiku Lietuvos vaikų ir jaunimo centre.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18066001sec.