Artimiausi renginiai/ekskursijos/žygiai Aukštaitijos nacionaliniame parke

KVIEČIAME DALYVAUTI TEMINĖJE EKSKURSIJOJE „PILKAPIŲ KELIAIS“

Aukštaitijos nacionalinio parko miškuose, slėniuose ir ant kalvų – visur gausu senovės gyventojų pėdsakų, tačiau juos „perskaityti“ nėra paprasta. Apie priešistorinių laikų gyvenimą mums bando papasakoti archeologai, tyrinėjantys senovės gyvenvietes, piliaklanius ir laidojimo vietas. Iš pastarųjų sužinoma tikrai daug – tikėjimas pomirtiniu gyvenimu, regis, skatino laidojimo vietose sukurti buvusio gyvenimo atspindį.

Kaip žmonės gyveno, kokia buvo jų kasdienė veikla ir kaip visa tai atsispindėjo laidosenos tradicijose kviečiame sužinoti gegužės 10 d. rengiamoje teminėje ekskusijoje „Pilkapių keliais“. Ekskursiją pradėsime nuo archeologinės ekspozicijos Palūšėje, kurią apžiūrėję keliausime į Palūšės mišką, kur mėginsime atrasti ir suskaičiuoti pilkapius. Maršruto ilgis apie 4 km, eisime ne tik keliukais, bet ir mišku, tad pasirūpinkite patogia avalyne.

Susitikimo laikas ir vieta: gegužės 10 d., 10 val., Lūšių g. 16, Palūšė (prie Aukštaitijos nacionalinio parko Lankytojų centro). Numatoma ekskursijos trukmė – 2 valandos.

Ekskursijai prašome registruotis tel. 8 (386) 47478 arba el.p. [email protected].

Kviečiame registruotis į parko jubiliejui skirtą vandens žygį

Aukštaitijos nacionalinio parko keturiasdešimtmečio proga direkcija kartu su partneriais - Aukštaitijos regiono vandens turizmo asociacija - gegužės 17 d. organizuoja vandens žygį baidarėmis Kiaunos upe.

Maršruto ilgis - apie 20 km. Trukmė - apie 8 val. Pradžia - 9 val. Susitikimo vieta - automobilių stovėjimo aikštelė prie Kaltanėnų bažnyčios.

Neturintiems savo inventoriaus bus galimybė išsinuomoti baidares. Kaina - 10 Lt asmeniui.

Taip pat nepamirškite pasiimti užkandžių, gėrimų ir tinkamai apsirengti.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis telefonu 8-386-47478 arba el.paštu [email protected] iki gegužės 15 d.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13470507sec.