Prasideda XIX tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis

Šį sekmadienį, birželio 1 d., bus pakelta XIX Pažaislio muzikos festivalio uždanga. Vienas iš svarbiausių Kaune vykstančių festivalių vyks net tris mėnesius ir baigsis rugpjūčio pabaigoje.
Šį sekmadienį, 19 val., Pažaislio vienuolyne vyks pradedamasis Pažaislio muzikos festivalio koncertas, kuriame - Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas G. Rinkevičius), Kauno valstybinis choras (meno vadovas ir vyr. dirigentas P. Bingelis), solistai Ieva Prudnikovaitė (mecosopranas), Jeronimas Milius (vokalas), Saulė Rinkevičiūtė (smuikas), Vita Šiugždinienė (violončelė), Rūta Rinkevičiūtė (fortepijonas). Koncerte skambės Tolga Kashif „Queen Symphony", taip pat Andrew Lloyd Webber, Ástor Piazzolla, Josh Groban, Eric Clapton, David Baerwald-Kevin Gilbert ir kt. arijos, dainos ir duetai.

Iš viso festivalyje surengti 42 koncertai, iš jų 9 - nemokami. Visuose juose pasirodys apie 100 atlikėjų. Festivalyje koncertuos atlikėjai iš 16 pasaulio šalių - Alžyro, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Italijos, JAV, Kolumbijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Meksikos, Norvegijos, Prancūzijos, Ukrainos ir kt.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13013387sec.