Birželio 28–29 dienomis į Alytų kviečia gyvosios istorijos festivalis «Jotvos vartai»

Paskutinį birželio savaitgalį Alytaus piliakalnio papėdėje jau trečiąjį kartą rengiamas gyvosios istorijos festivalis visai šeimai „Jotvos vartai“. Birželio 28-29 dienomis čia šeimininkaus apie 300 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos.
Jotva - žemė gyva atmintyje žmonių, išlaikiusių paprastumą ir laisvės pojūtį. Šios žemės vartų kariai saugo šalį nuo visokio blogio ir pikto ir atveria juos tik tiems, kurie ateina su taika ir bičiulyste. Šiemet festivalis „Jotvos Vartai“ įgauna naują pavidalą - išaugdamas iš XII-XIII amžiaus rėmų laiko tiltais keliauja į XVIII a. taip pat XX a. pradžią bei šiuos laikus. Festivalyje matysite šių amžių karius bei jų buitį, galėsite nusifotografuoti, klausyti paskaitų, stebėti, paliesti, pabandyti įvairiausius amatus, karinę ginkluotę bei šarvus, ratinę karinę techniką, paragauti viduramžių patiekalų, išbandyti akies taiklumą šaudant lanku arba kovoje dėl stipriausiojo jotvingio titulo.
Jūsų lauks ir pamėgtas viduramžių žonglierius bei juokdarys, labiausiai prasižengusių - viduramžių teismas, o gal net ir budelio kirvis.
Šiemet festivalyje daug dėmesio skiriame mūsų bičiuliams iš kaimyninių valstybių ypač Ukrainos. Atvykime ir palaikykime juos.

Daugiau informacijos
www.jotvosvartai.lt

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14157796sec.