Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncerte Energetikos ir technikos muziejaus eksponatai virto muzikos instrumentais

Nenuilstantis Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus), rankų sudėti nelinkęs net vasarą. Birželio 11 d. Energetikos ir technikos muziejuje kolektyvas surengė intriguojantį pasirodymą, kuriame muziejaus eksponatai virto muzikos instrumentais.

Muziką ir techniką į darnią visumą orkestrui sujungti padėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto choras „Gabija“, saksofonininkas Liudas Mockūnas ir kompozitorė Zita Bružaitė.

Koncertas „MUTE: Muzika ir technika“ yra tarptautinio projekto „New music: New audiences“ dalis. Jo tikslas – praplėsti auditorijos suvokimą apie muzikos atlikimo vietas, laiką, erdves bei skleisti idėją, jog net ir rimtasis menas gali būti patrauklus ir prieinamas, pasirinkus netradicines, originalias jo pateikimo formas. Taigi, kaip skambėjo kompozitorių Jean-Marie Renso, Gregory d‘Hoopo, Gintaro Sodeikos, Algirdo Martinaičio ir Osvaldo Balakausko kūriniai, su netikėtais techniniais intarpais, pamatykite ir išgirskite patys! Koncerto akimirkos čia: http://www.youtube.com/watch?v=bquzivZjRIo

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17053914sec.