Klasikinės muzikos gerbėjams dovana – "Vivace Vilnius" festivalio koncertai

Rugpjūčio 1–10 dienomis Vilniuje trečią kartą vyksiantis „Vivace Vilnius“ tarptautinis vasaros muzikos festivalis vilniečius ir miesto svečius kviečia apsilankyti festivalio nemokamuose klasikinės muzikos koncertuose. Festivalio svečiai Lynn Chang (smuikas, JAV), Rui Urayama (fortepijonas, Japonija), Aristides Rivas (violončelė, Venesuela), Kristhyan Benitez (fortepijonas, Venesuela), Eglė Jarkova (smuikas, Lietuva/JAV), Roberto Poli (Italija), Ona Jonaitytė (fleita, Lietuva/JAV) paruošė išskirtinę programą kiekvienam klausytojui.

Koncertai vyks Vilniaus rotušėje, Taikomosios Dailės Muziejuje, Vytauto Kasiulio Dailės Muziejuje, Vilniaus Paveikslų Galerijoje bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Didžiojoje Salėje.

„Vivace Vilnius“ festivalio programa:

Penktadienis, Rugpjūčio 1 d. 19 val.

Vilniaus rotušėje

FESTIVALIO ATIDARYMO KONCERTAS

RUI URAYAMA, fortepijonas (JAPONIJA)

Programoje: BEETHOVEN, ALBENIZ, BARTOK, RACHMANINOFF

Šeštadienis, Rugpjūčio 2 d. 19 val.

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Didžiojoje Salėje

KRISTHYAN BENITEZ, fortepijonas (VENESUELA)

Programoje: MOZART, JANACEK, LISZT, GRANADOS, LECUONA, VILLA-LOBOS

Sekmadienis, Rugpjūčio 3 d. 16 val.

Taikomosios Dailės Muziejuje

ARISTIDES RIVAS, violončelė (VENESUELA)

ROBERTO POLI, fortepijonas (ITALIJA-JAV)

Programoje: BACH, CASSADO, BEETHOVEN, PIAZZOLLA

Antradienis, Rugpjūčio 5 d.19 val.

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Didžiojoje Salėje

ROBERTO POLI, fortepijonas (ITALIJA-JAV)

Programoje: CHOPIN

Trečiadienis, Rugpjūčio 6 d.18 val.

Vytauto Kasiulio Dailės Muziejuje

Studentų„Vivace Vilnius“ meistriškumo kursų dalyvių koncertas

Ketvirtadienis, Rugpjūčio 7 d. 18 val.

Vilniaus Paveikslų Galerijoje

Studentų„Vivace Vilnius“ meistriškumo kursų dalyvių koncertas

Penktadienis, Rugpjūčio 8 d.18 val.

Taikomosios Dailės Muziejuje

Kamerinės muzikos vakaras

Lynn Chang (smuikas), Eglė Jarkova (smuikas), Ugnė Tiškutė (altas), Aristides Rivas (violončelė), Ona Jonaitytė (fleita), Rui Urayama (fortepijonas), Morta Grigaliūnaitė (fortepijonas)

Programoje: CLARKE, VIEUXTEMPS, REVELL, IBERT, ELGAR, MENDELSSOHN

Sekmadienis, Rugpjūčio 10 d.18 val.

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Didžiojoje Salėje

UŽDARYMO KONCERTAS

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.24225187sec.