Nuskambėjo antrasis «Baltic Voice» festivalis

Antrojo Juodkrantėje vykusio tarptautinio vaikų ir jaunimo festivalio-konkurso „Baltic Voice 2014“ pagrindinis prizas atiteko atlikėjai iš Estijos Alikai Milovai, nurungusiai kelias dešimtis konkurentų.

„Grand prix“ savininkei – A. Milovai iš Narvos – atiteko ir 500 eurų piniginis prizas. Po 250 eurų paskirta specialiųjų prizų laimėtojoms – Justinai Budaitei iš Lietuvos bei bulgarei Mariam Mavrovai.

Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio globojamame renginyje dalyvavo per du šimtus atlikėjų iš dvylikos šalių. Konkursantai solistai pagal amžių buvo suskirstyti į šešias grupes, ansambliai – į tris. Neringos kurortą festivalyje atstovavo daugelio žiūrovų širdis pavergusi juodkrantiškė – Julija Rušinskytė.

Tarptautinei komisijai konkursantai pristatė vieną laisvai pasirenkamą dainą ir vieną pasaulinį hitą. Daugiausiai publikos simpatijų pelnė atlikėja iš Rusijos Federacijos – Ekaterina Davydova. Jai kurorto meras įteikė plaketę su Neringos istoriniu žemėlapiu.

Be koncertinių programų, tris dienas trukusio festivalio-konkurso metu vyko vokalistams skirti džiazo improvizacijos užsiėmimai, kuriuos vedė Klaipėdos universiteto menų fakulteto docentas Steponas Januška. Išvykų metu konkursantams pristatyta ir Kuršių nerija bei Neringos kurortas.

Festivalį organizavo Liudviko Rėzos kultūros centras kartu su Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centru ir visuomenine organizacija „Lietutis“. Festivalio uždaryme kurorto gyventojus ir svečius sveikinęs renginio direktorius Augustas Petkus visus susirinkusius pakvietė į 2015 – taisiais vyksiantį festivalį, kuriame dėl geriausiojo apdovanojimo kovos ne tik vokalistai, bet ir šokėjai.

Renginio organizatoriai už paramą dėkoja pagrindiniam rėmėjui ir Grand Prix steigėjui FOHOW, Neringos savivaldybei ir Lietuvos kultūros tarybai, pagrindiniam informaciniam rėmėjui - Lietuvos nacionaliniam radijui ir televizijai. Taip pat UAB „Gintaro baldai“, Mažeikių šilumos tinklams, Neringos viešbučiams, kavinėms bei kitiems renginio rėmėjams.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.25752616sec.