Klaipėdos dangų papuoš per trisdešimt oro balionų

Liepos 31-osios, vakarą Klaipėdoje startuoja oro balionų varžybos „Klaipėdos krašto taurė 2014“. Tris dienas Klaipėdoje ir Gargžduose į orą kils trisdešimties oro balionų būrys.

Renginio metu suplanuoti penki skrydžiai iš įvairių pakilimo vietų: Gargždų, Minijos slėnio, Klaipėdos aerodromo ir pievelės prie Klaipėdoje įsikūrusio LCC tarptautinio universiteto.

„Norime pakviesti klaipėdiečius bei miesto svečius ne tik pasigrožėti išskirtiniu reginiu, bet ir artimiau susipažinti su oreivyste, – sako Klaipėdos oreivių klubo prezidentė Renata Narbutė. – Šiais metais prie Lietuvos oreivių prisijungs ir komandos iš Latvijos, Rusijos, Vokietijos ir Italijos, džiugu, kad antrą kartą vykstantis renginys jau tampa tarptautiniu.“ Trisdešimt balionų kils rytais, tekant saulei (apie 7-8 val.), ir vakarais, keletą valandų prieš saulėlydį (apie 20-21 val.), kai pajūrio vėjai būna ramiausi. Priklausomai nuo oro sąlygų, nuolat bus parenkama ir kiekvieno pakilimo vieta bei tikslesnis laikas. Likus maždaug porai valandų iki skrydžio ši informacija bus skelbiama Klaipėdos oreivių klubo tinklalapyje www.kok.lt.

Antrus metus iš eilės Klaipėdos oreivių klubo organizuojama „Klaipėdos krašto taurė 2014“ – sportinės varžybos, kurių metu oro balionų pilotai rungiasi tarpusavyje, skrydžių metu atlikdami įvairias užduotis.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1787219sec.