Amerikiečių «Travel Channel» Vilniuje kuria dokumentiką apie lietuvišką maistą ir gėrimus

Viena didžiausių pasaulyje kelionėms skirtų televizijų „Travel Channel“ Vilniuje šiuo metu filmuoja dokumentiką apie Lietuvos tradicijas, maistą ir gėrimus.

„Amerikiečiai kreipėsi į Vilniaus kino biurą, prašydami informacijos ir tiesiog galvodami apie skirtingas pasaulio šalis. Lietuva – dešimtoji šalis, į kurią užsuko amerikiečiai, jų programoje numatyti filmavimai Azijoje, Lotynų Amerikoje ir Europoje. Vilnius juos sužavėjo profesionalumu ir štai dabar visą savaitę jie čia dirba drauge su lietuvių prodiuserių komanda“, - pasakojo Vilniaus kino biuro direktorė Jūratė Pazikaitė.

Komanda iš Los Andželo jau nufilmavo su Lietuvos galiūnais alaus bačkų mėtymą, taip pat midaus gamybos procesą, domėjosi lietuvišku maistu.

„Tai dar viena proga pažvelgti į Lietuvą užsieniečių akimis. Jie sužavėti mūsų šalies ir ypač Vilniaus grožiu, lietuvių svetingumu, profesionalumu. Pavyzdžiui, juos stebino mūsų istorija, mediniai kryžiai, midaus gamybos tradicijos, gandralizdžiai. Amerikiečiai juokauja, kad Vilnius – jų pats mėgstamiausias miestas pasaulyje, nes čia taip unikalu ir tuo pačiu paprasta“, - pasakojo „Nordic productions“ prodiuserė Milda Leiputė.

Planuojama, kad reportažai iš Lietuvos „Travel Channel“ bus rodomi metų pabaigoje. Vien pernai Vilniaus mieste nufilmuoti 37 filmai, iš kurių vienuolika užsienio, kurių biudžetas buvo daugiau nei 28,2 mln. litų, sukurta 3417 darbo vietų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15211511sec.