Kuršių nerijos nacionalinis parkas laukia talkininkų

Rugsėjo mėnesį Kuršių nerijoje laukiami savanoriai, kurie gali prisidėti prie sumedėjusios augmenijos šalinimo talkų Naglių gamtiniame rezervate.

Tie, kas nors kartą poilsiavo jaukiame Kuršių nerijos gamtos prieglobstyje, žino, koks žavingas šio pajūrio ruožo kraštovaizdis, o ypač smėlio kopos. Norint jas išsaugoti būtina žmonių pagalba.

Naglių gamtiniame rezervate miškas, esantis šalia pilkųjų kopų buveinių, plinta į atviras dar neužžėlusias teritorijas. Kaip nuolatinis apsauginio kopagūbrio tvirtinimas ankstyvą pavasarį, taip medžių bei krūmų šalinimas atvirose vietovėse Baltųjų ir Pilkųjų kopų buveinėse yra nuolatinis Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos uždavinys.

Gamtiniuose rezervatuose galima būti tik su atsakingų pareigūnų leidimu. Tad pasak akcijos organizatorių, tai unikali galimybė pabūti ten, kur paprastai draudžiama įžengti.

Kuršių Nerijos nacionalinio parko direkcija ir du savanoriai, talkų koordinatoriai Povilas Verslovas ir Mindaugas Bepirstis kviečia visus savanoriškai prisidėti prie gamtotvarkos plano vykdymo, šalinant sumedėjusią augmeniją Naglių gamtiniame rezervate.

Rugsėjo 1-20 dienomis Kuršių nerijoje laukiami tie, kurie pasiryžę talkinti, raunat savaime užaugusias pušeles ir kitokią sumedėjusią augmeniją. Pasak gamtotvarkinės akcijos iniciatorių, tai puiki galimybė dar kartą ištrūkti į pajūrį. Ir ne tik pakvėpuoti tyru pajūrio oru, bet ir prasmingai padirbėti.

Data: rugsėjo 1-20 d.

Darbo vieta: Naglių gamtinis rezervatas.

Ką veikiame? Kertame, rauname pušeles!

Dienos planas: keliamės ryte, pusryčiaujame „Zuikio darže”, išklausome instruktažą, vykstame iki rezervato, dirbame, grožimės gamta ir jaučiamės padarę kažką prasmingo.

Savanoriai, norintys tapti šio projekto dalimi, registruojasi telefonu:

+370 677 45071 arba +370 692 06594.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16762209sec.