Lietuvos muzikos padangėje atgimsta festivalis «Šiaurės pašvaistė-2014»

Š. m. spalio 1416 d. d. penkių Lietuvos miestų – Utenos, Širvintų, Birštono, Kauno ir Vilniaus –  muzikos mylėtojai turės puikią galimybę mėgautis tarptautinio meno festivalio „Šiaurės pašvaistė-2014“ koncertais.

Kultūros ir meno projektų asociacijos „G&T Promotion” trečią kartą organizuojamame renginyje dalyvaus trylika talentingų menininkų iš šešių Šiaurės ir Baltijos šalių: Danijos, Farerų salų, Estijos, Suomijos, Norvegijos ir Lietuvos.  Festivalio meno vadovas – gitaros gerbėjams puikiai pažįstamas Danijoje gyvenantis Vokietijos muzikas Volkmaras Zimmermannas, daugelį metų bendradarbiaujantis su žinomais Lietuvos menininkais.

„Festivalio idėja – pateikti klausytojui įvairių muzikos stilių kūrinių, suburti įvairiais intrumentais grojančius Baltijos ir Šiaurės šalių menininkus, netradicinės sudėties ansamblius, sako Gintaras Kamsiukas, asociacijos „G&T Promotion“ valdybos pirmininkas. Bus pristatytos dvi specialiai šiam festivaliui sukurtos pasaulinės premjeros estų kompozitoriaus Roberto Jürjendalo ir danų Svendo Hedegaardo, kurias atliks danų gitarų duetas.“

Anot G. Kamsiuko, koncertų programoje skambės ne tik Šiaurės ir Baltijos šalių kompozitorių kūriniai, bet ir klasika bei uždegančios Lotynų Amerikos kompozicijos. Žiūrovai išgirs ne  tik mūsų koncertų salėse karaliaujančius instrumentus fortepijoną, violončelę, altą, smuiką, klasikinę gitarą, bet reto žavesio dešimties stygų gitaros ir argentinietiškos bandonijos duetą, Lietuvos klausytojui pristatomą bene pirmą kartą. Mūsų šalį festivalyje atstovaus solistės Astos Krikščiūnaitės (sopranas) ir Algimanto Pauliukevičius (gitara) duetas.

Festivalio „Šiaurės pašvaistė-2014“ koncertai vyks:

Spalio 14 d. 18 val. Utenoje, kultūros centre.

Spalio 14 d. 18 val. Širvintose, kultūros centre.

Spalio 15 d. 18 val. Kaune, Filharmonijoje.

Spalio 15 d. 19 val. Birštone, Kurhauze.

Spalio 16 d. 19 val. Vilniuje, Nacionalinėje filharmonije.

 

Bilietus platina „Tiketa“.

 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:

Gintaras Kamsiukas, Kultūros ir meno projektų asociacijos „G&T Promotion“ valdybos pirmininkas, mob. tel. +370 684 21111, el. p. [email protected]

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.38728595sec.