Kauno pilies vaiduoklius džiugins moliūgai

Jau ketvirtus metus iš eilės Kauno miesto muziejaus skyrius Kauno pilis tradiciškai rengia kūrybinę edukaciją „Kiekvienam vaiduokliui po moliūgą!“. Šį šeštadienį, spalio 25 d., 12 val., Kauno pilyje (Pilies g. 17) vyks gražiausių moliūgų rinkimai ir nominacijų įteikimai.

Vaikų pamėgta linksma ir išradinga edukacinė programa vyks spalio 21-25 d. Po trumpos ekskursijos po Kauno pilį ir pažinties su vaiduokliais, kūrybiškai ir entuziastingai nusiteikę edukacijos dalyviai turės galimybę patys išbandyti nelengvą moliūgų skaptavimo meną. Išskaptuoti ir dekoruoti įvairaus dydžio rudens gražuoliai visą savaitę bus eksponuojami Kauno pilyje ir dalyvaus konkurse bei varžysis dėl trijų pagrindinių nominacijų – Linksmiausio, Vaiduokliškiausio ir Išradingiausio moliūgo. Autoritetingai komisijai teks nelengvas uždavinys, nes paprastai dalyvių meistriškumas pranoksta lūkesčius.

Gražiausių darbų rinkimai ir nominacijų įteikimai vyks spalio 25 d., šeštadienį, Kauno pilyje.

Šventinę nuotaiką ir jaukią atmosferą baigiamojo renginio metu kurs sutartinių giedotojų folkloro grupė „Kadujo“, vadovė - etnomuzikologijos mokslų daktarė Laura Lukenskienė.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15498996sec.