Turizmo informacijos centrams – kvietimas garsinti edukacines programas

Sausio 14 d. Valstybinio turizmo departamento (toliau – VTD) direktorė Jurgita Kazlauskienė susitiko su Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos prezidente Daiva Tankūnaite. Susitikime apžvelgti svarbiausi praėjusių metų turizmo informacijos centrų darbai, aptartas platesnis bendradarbiavimas ir turizmo informacijos centrų galimybės vykdyti turizmo rinkodaros priemones, finansuojant jas 2014 - 2020 m. ES struktūrinių fondų lėšomis.

Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijai ir Panevėžio turizmo informacijos centrui vadovaujanti D. Tankūnaitė tvirtina pastebinti greitai besikeičiančias tiek lietuvių, tiek užsieniečių turistavimo Lietuvoje tendencijas. Šiuolaikiniai turistai vis aktyviau naudojosi išmaniomis technologijomis, sparčiai kinta turizmo informacijos ir komunikacijos kanalai, tad turizmo informacijos centrų laukia e-rinkodaros programų ruošimo ir įgyvendinimo iššūkiai. Tam pasiruošti, pasak D. Tankūnaitės, reikėtų tęsti ir daugiau investuoti į pastaraisiais metais VTD vykdytus turizmo informacijos centrų darbuotojų mokymus. VTD direktorė J. Kazlauskienė kvietė Lietuvos turizmo informacijos centrus aktyviai dalyvauti tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2015, kuri vyks sausio 23 – 25 d., bei parodos stenduose platinti aktualią dalomąją medžiagą apie kiekvieno regiono ir miesto įdomybes, siūlomas edukacines ir pažintines keliones moksleiviams, žygius, išvykas ir kitas pramogas, kurios yra aktualios Lietuvos ugdymo įstaigų atstovams, planuojantiems keliones su vaikais. VTD vadovė pabrėžė, kad 2015-ieji metai Lietuvoje paskelbti Etnografinių regionų metais, tad svarbu, kad parodoje mokytojai ir mokiniai gautų kuo daugiau informacijos, supažindinančios su galimybėmis keliaujant pamatyti ir pažinti etnografinius regionų savitumus, sužinotų kokias ekskursijas, maršrutus ir edukacines keliones siūlo Lietuvos turizmo atstovai.

„Kaip surengti įsimintiną ekskursiją mokiniams, kaip sudominti moksleivius šalies geografija ir istorija, kokius neatrastus kampelius ir įdomybes galima atrasti Lietuvoje? Tam yra skirta parodos tema „Mokymo įstaigų išvykos ir kelionės su vaikais“, o atsakymai į visus klausimus apie gimtąją šalį bus galima atrasti parodos ADVENTUR 2015 atskiroje salėje „Pažink Lietuvą,“ - sako J. Kazlauskienė, ragindama šalies turizmo informacijos centrus parengti išsamius edukacinių programų pristatymus parodos dalyviams.

Susitikimo metu už ilgalaikį ir nuoseklų darbą turistų informavimo srityje D. Tankūnaitei buvo įteiktas aukščiausias VTD apdovanojimas – garbės ženklas, kuris skiriamas už ypatingus nuopelnus Lietuvos turizmui. Garbės ženklo apdovanojimu 2014 m. gruodį VTD taip pat apdovanojo Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentę Evaldą Šiškauskienę už turizmo sektoriaus vienijimą, įkuriant Lietuvos turizmo rūmus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15378785sec.