Vilniaus centre – interaktyvios "Sporto dienos"

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – didžiausia šalyje neformalaus ugdymo įstaiga ­– kovo 23-28 d. organizuoja interaktyvius sportinius užsiėmimus vilniečiams ir miesto svečiams. Šiuo renginiu siekiama parodyti, jog sporto ir sveikos gyvensenos principai – ne tik naudingi, bet ir įdomūs kasdienybės palydovai. Užsiėmimai vyks Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilniuje.

Sporto dienų metu visi norintieji pažins šachmatų, capoeiros, shotokan karatė, fechtavimo ir teniso sporto šakas. Profesionalūs treneriai su multimedijos pagalba pasakos šių sporto šakų istoriją, demonstruos pratimus, rengs mini varžybas. Drąsiausieji galės mesti iššūkį pačiam treneriui – juk naujokams dažnai nusišypso sėkmė.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras jau ketvirtus metus organizuoja atvirus ir nemokamus sportinius užsiėmimus. Šis kartas ypatingas tuo, kad be profesionalių mankštų bei pratimų demonstracijų lankytojams pristatomas ir sporto šakų vidus: istorija, rekordai, įstabiausios nuotraukos bei vaizdo klipai. Tad vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami sveikai ir naudingai praleisti laisvalaikį – pamankštinti raumenis bei protą. Be to, kiekvieno „Sporto dienų“ dalyvio lauks gamtą tausojanti dovanėlė.

Į užsiėmimus būtina išankstinė registracija el. p. [email protected], tel. (85) 272 5748. Vietų skaičius ribotas. Užsiėmimai nemokami (išskyrus Šeimų stalo teniso turnyrą). Daugiau informacijos: http://bit.ly/sporto-svente

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35409117sec.