Vilniaus gidai jau ruošiasi turistiniam sezonui

Balandžio 14-23 dienomis Vilniaus gidams rengiami dviejų savaičių trukmės kvalifikacijos kėlimo kursai, skirti aktyviai dirbantiems specialistams. Klausytojams pristatomos Vilniaus ir Lietuvos turizmo naujovės, lankytinos vietos, todėl kasmet prieš turistinį sezoną organizuojami kursai sulaukia didelio susidomėjimo.

Gidų kvalifikacijos kėlimo kursų programa sudaryta iš įvairios tematikos pranešimų bei pažintinių ekskursijų. Šįmet gidai bus supažindinti su Vilniaus miesto plėtros perspektyvomis, išmaniojo miesto vizija, Kino biuro veikla ir Vilniuje sukurtais filmais, senosiomis lietuvių aludarystės tradicijomis, naujais kultūrinio turizmo maršrutais, Vilniaus literatūriniais žemėlapiais bei išskirtiniu geležinkelių projektu „Rail Baltica“. Didelis dėmesys bus skiriamas UNESCO paveldo temai ir Vilniaus istorinio centro išskirtinumui, taip pat svarbiems istoriniams įvykiams, asmenybėms ir šių dienų aktualijoms.

Kursų metu gidai apsilankys Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekoje, kur susipažins su seniausiais leidiniais, taip pat keliaus po Užupį ieškant Tibeto ir jo kultūros ženklų. Ekskursijų metu gidai pamatys ir mažiau pažintas vietas, esančias už senamiesčio ribų, bei sužinos daugiau apie Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio istorinio rezervato gamtą.

Tikimasi, kad kursų metu išklausyta programa sustiprins gidų pasiruošimą ir suteiks papildomų žinių pristatant Vilnių užsienio turistams. Kursų organizatorius – VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19615793sec.