Žaliūkių malūnininko sodyboje bus pristatomas naujas edukacinis užsiėmimas „piemenėlių vargai ir pramogos“.

Gegužės 12 d. 11 val. Žaliūkių malūnininko sodyboje (Architektų g. 73, Šiauliai) bus pristatomas naujas edukacinis užsiėmimas „piemenėlių vargai ir pramogos“. Lauke vyksiančios programos dalyviai sužinos, kas yra ganiava senajame kaime, nuo kada ji prasidėdavo ir kada baigdavosi, kodėl reikėdavo ganyti bandą, ką piemenėliai valgydavo, kaip šildydavosi (atsigulę prie karvės šono ar kojomis įmynę į dar šiltą karvės „blyną“),  koks buvo užmokestis už ganymą. Parodysime kaip buvo daromi paprasčiausi piemenų muzikos instrumentai (medžio žievės ir mediniai lumzdeliai, skudučiai, švilpynės, šiaudo birbynės) ir mėginsime jais paraliuoti.
Piemenėliai išmoks nusivyti virvutę ir virvę, padaryti pantį. Laukia ir tradiciniai piemenukų žaidimai: lenktynės maišuose, paslėptų daiktų ieškojimas, muštukas ir kt. Pabaigoje ragausime lauže keptų bulvių su lupenomis.
Šiame edukaciniame užsiėmime piemenėlių vargai bus nedideli, o pramogų bus daugiau nei rūpesčių. Pirmieji edukacinį užsiėmimą išbandys Šiaulių Gegužių progimnazijos antrokai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16333795sec.