Į Daugus kviečia hiphopo festivalis „Kerlingas“

Rugpjūčio 21-23 dienomis į Daugus kviečiantis Augustas Aleksandravičius festivalį „Kerlingas“ sumanė prieš ketverius metus kitame Daugų ežero krante esančiame Andriūnų kaime. Metams renginys buvo išsikraustęs prie Metelio ežero, o šiemet vėl grįžta į padaugę ir į padangę pakylės ne tik hip-hop, tačiau ir drum&bass, jungle, techno ir kituos muzikos gerbėjų širdis.
„Kerlingo” festivalio tikslas – apjungti įvairių gatvės muzikos stilių atstovus: lietuvių atlikėjus, šokėjus, diskžokėjus, grafitų piešėjus ir visa tai Dauguose populiarinti kaip vieną bendrą junginį”, - sako „Grįšiu rytoj” vadovas  A. Aleksandravičius, kuriam šiemet talkina Giedrius Lelevičius. Vaikinai teigia nesiekiantys pelno ir norintys pademonstruoti, kad hip-hop kultūra nėra tik repo muzika ar „apdribusių gangsterių” gyvenimo būdas.
Rengėjai tikisi, kad vasaros festivalių paletėje „Kerlingas“ išsiskirs šimtaprocenčiu savo dėmesiu gatvės kultūrai, kuriai atstovauti į Daugų salą „suplauks“ daugelis šalies hip-hop pajėgų – „Garaže nerūkoma”, Ironvytas, „LT Zoo” („Tie geresni”), „Omerta“, „Ryšininkų blokas” ir daugelis kitų bei Junglist.lt scena už bendrą nuo 21,20 € bilietą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41749406sec.