Ribojamas lankymasis Neringos miškuose

Nuo rugpjūčio 20-osios Neringos savivaldybės administruojamoje teritorijoje esančiuose miškuose, išskyrus dviračių ir pažintinius takus, ribojamas fizinių asmenų lankymasis.

 

Tokį įsakymą priėmė Neringos savivaldybės administracijos direktorius, atsižvelgdamas į padidėjusį (ketvirta miškų gaisringumo klasė) miško gaisrų kilimo pavojų.

Šis apribojimas galios iki atskiro jo atšaukimo – kol pasikeis oro sąlygos.  Kaip laikomasi apribojimo tikrins iš atsakingų pareigūnų sudaryta priešgaisrinė prevencinė komisija specialių reidų metu.

 

Neringos savivaldybė primena, kad pagrindinė ir dažniausia gaisrų kilimo priežastis – neatsargus žmonių elgimasis su ugnimi.  Daug žalos atnešusio gaisro priežastimi gali tapti – numesta cigaretės nuorūka, į dangų paleistas dangaus žibintas, paliktas poilsiautojų laužas ar numestos stiklo  šukės. Įvertindama tai, Neringos savivaldybė kviečia kurorto gyventojus ir svečius elgtis atsakingai ir vengti veiksmų, didinančių garsų pavojų.

Apie pastebėtus gaisrus prašome informuoti Bendrosios pagalbos telefonu 112, taip pat aplinkos apsaugos darbuotojus, policiją, priešgaisrines, miškų ir kitas tarnybas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23593616sec.