Aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tilto istorija bus pristatyta Alytaus centriniame pašte

Jau greitai Alytuje bus oficialiai atidarytas aukščiausias Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltas per Nemuną, jungiantis Pirmąjį Alytų ir piliakalnį su senamiesčio kurortine dalimi. Jis pastatytas ant išlikusių XIX a. geležinkelio tilto atramų. Tilto aukštis centrinėje dalyje 38 m, ilgis 260 m. Nuo jo atsiveria įspūdingi vaizdai.

Nuo šeštadienio Alytaus centrinio pašto languose ir salėje veiks fotografijų paroda "Tiltas". Jos atidarymo metu lapkričio 7 dieną 12 val. asociacija "Olita_Orany" pristatys naujai išleistą 32 atvirukų rinkinį "Tiltas".

Atvirukų ciklas susideda iš dviejų dalių: 16 jų susiję su pėsčiųjų ir dviratininkų tilto statyba (šie atvirukai yra spalvoti), antrąją atvirukų dalį sudaro geležinkelio tilto, kuris stovėjo 1899–1915 metais, statybos akimirkos. Jie sudėti į aplanką, ant kurio taip pat galima rasti senojo ir naujo tiltų schemas.

Fotografijų parodoje bus galima pamatyti detalius didelio formato atvirukų atspaudus, taip pat ir pirmą kartą viešai rodomas archyvines senojo geležinkelio tilto Alytuje fotografijas.

Paroda "Tiltas" veiks iki Kalėdų. Centrinio pašto languose ją bus galima apžiūrėti ištisą parą.

Po parodos atidarymo vyks pasivaikščiojimas ir ekskursija tema "Tiltas".

Paroda "Tiltas" iš dalies finansuojama Alytaus miesto savivaldybės 2015 metų bendrosios kultūros ugdymo ir etnokultūros puoselėjimo programos lėšomis.

Išleisti atvirukų rinkinį "Tiltas" padėjo Senamiesčio ir Ulonų gyvenamosios teritorijos vietos bendruomenė.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14291787sec.