Vilnius priėmė Baltijos miestų sąjungos Turizmo komisijos narių delegaciją

Vilniuje su darbiniu vizitu viešėjo Baltijos miestų sąjungos (UBC) Turizmo komisijos narių delegacija, vadovaujama komisijos pirmininko Ryszard Zdrojewski.

Vilniaus miesto savivaldybėje vyko metinis šios komisijos narių susirinkimas, kurio metu svečius pasveikino Vilniaus mero pavaduotojas Jaroslav Kaminski.

„Vilniuje kasmet vyksta daug tarptautinių renginių, konferencijų, nuolat čia organizuojamos tarptautinės parodos, festivaliai, koncertai, aukščiausio lygio tarptautiniai sporto turnyrai, čempionatai, pernai čia savo metinį posėdį surengė ir UBC Kultūros komisija. Džiaugiamės, kad mūsų miestą pasirenka ir jauni, šiuolaikiški menininkai, ir dalykiški, racionalūs mokslininkai, ir ieškantys naujovių architektai, ir energingi, veržlūs sportininkai, ir vertinantys senas tradicijas bei turtingą istorinę praeitį turizmo atstovai. Tikiu, kad pažintis su Vilniumi bus įdomi ir svetinga, kad, be darbinių užsiėmimų, patirsite daug malonių įspūdžių. „Pasaulis – knyga, o tie, kurie nekeliauja, visada skaito tik pirmąjį jos puslapį. Linkiu, kad mūsų miestas atverstų jums netikėtų ir niekur nematytų puslapių“, – sveikinimo kalboje sakė J. Kaminski.

Baltijos miestų sąjunga šiuo metu turi 13 komisijų, kurių nariai išvažiuojamųjų posėdžių bei metinių susirinkimų metu aptaria aktualius savo veiklos klausimu, susipažįsta su UBC organizacijos miestais nariais.

Baltijos miestų sąjunga įkurta 1991 m. Šiuo metu organizacija vienija daugiau nei 100 miestų iš 10 Baltijos jūros regiono šalių. UBC tikslas – stiprinti Baltijos jūros regiono šalių bendradarbiavimą, skatinti jas keistis patirtimi, atstovauti miestų interesams, kartu aktyviai dalyvauti demokratiniame, socialiniame, ekonominiame ir darniame Baltijos jūros regiono vystymesi. Vilnius Baltijos miestų sąjungos nariu tapo 1994 metais.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.38188696sec.