«Kempinski» Vilniaus viešbutyje bus 96 aukščiausios klasės kambariai

Vilniaus meras Artūras Zuokas 2012 m. rugpjūčio 29 d. susitiko su „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbučio vadovu Noel Attard. Aukščiausios klasės viešbutis su 96 penkių žvaigždučių kambariais bus atidarytas Vilniuje kitą savaitę.

„Investicijos grįžta į Vilnių ir šio svarbaus pasaulinio vardo atėjimas į Lietuvos sostinę paskatins kitų garsių vardų susidomėjimą Vilniumi. „Kempinski“ viešbutis sukurs mažiausiai 65 naujas darbo vietas“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ vadovas Noel Attard teigė nekantriai laukiantis viešbučio atidarymo ir galimybės pasiūlyti miesto svečiams aukštos klasės paslaugas.

„Esu nustebęs ir kartu džiaugiuosi tuo, kaip profesionaliai dirba lietuviai. Naujausiuose mūsų viešbučio tinklo kataloguose jau puikuojasi ir Vilniaus viešbučio aprašymas, tampame vieni iš nedaugelio siūlančių penkių žvaigždučių kambarius regione“, - sakė N.Attard.

Sostinės taryba praeitais metais priėmė sprendimą, kuriuo Vilniuje taikomas mažesnis nekilnojamojo turto mokestis mieste veikiantiems viešbučiams ir kavinėms. NT mokestis sumažėjo nuo 0,8 iki 0,5 proc.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17380404sec.