Studente, pažink ir pamilk miestą, kuriame studijuoji!

Viešoji įstaiga Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras rugsėjo 12–19 dienomis jau šeštus metus iš eilės rengia specialią turizmo programą studentams ir kviečia juos geriau pažinti ir pamilti studijų miestą Vilnių. Tradiciniais tapę renginiai kasmet sulaukia didelio susidomėjimo: praėjusiais metais juose dalyvavo apie 800 įvairių mokymo įstaigų, kursų ir specialybių studentų.

Šiais metais studentai galės atrasti įdomiausias Senamiesčio vietas vaikštinėdami po rudenėjančią sostinę su profesionaliais gidais, išgirsti pasakojimus apie Vilniaus legendas ir kiemelių paslaptis. Išsiilgę ramybės ir gamtos galės apsilankyti Europos parke arba VU Botanikos sode Kairėnuose, besidomintys istorija – Genocido aukų muziejuje, Tuskulėnų memorialiniame komplekse, Energetikos ir technikos muziejuje arba Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Tie, kas žavisi Vilniaus architektūra, turės progą dalyvauti ekskursijoje po Bernardinų ansamblį, o svajojantys išvysti sostinę iš paukščio skrydžio – apsilankyti TV bokšte. Neabejingi brangiųjų akmenų paslaptims galės jas atskleisti Deimantų muziejuje, kuris šiemet pirmą kartą įtrauktas į Studentų turizmo programą. Be to, aktyvūs ir smalsūs jaunuoliai galės išbandyti savo jėgas dalyvaudami miesto pažinimo žaidime. Tie, kas pageidaus ne tik pažinti miestą, bet ir patirti kvapą gniaužiančių įspūdžių nesiekdami kojom žemės, bus laukiami LABAS nuotykių parke, pristatančiame skrydžius virš Neries upės.

Be to, šiemet pirmą kartą Vilniaus turizmo informacijos centras visus studentus kviečia dalyvauti Vilniaus nuotraukų konkurse. Nuotraukų temos: romantiškas Vilnius; žalias Vilnius; sustabdyta akimirka; naktinis Vilnius; gyvas Vilnius. Studentai kviečiami siųsti nuotraukas iki rugsėjo 17 dienos el. paštu: tourism.vilnius@gmail.com. Gražiausios fotografijos bus publikuojamos svetainėje http://www.vilnius-tourism.lt/ ir Vilniaus turizmo informacijos centro facebook.com profilyje, kur už jas galės balsuoti visi norintys. Daugiausia lankytojų simpatijų surinkusių nuotraukų autoriai bus apdovanoti!

Renginiai organizuojami kartu su Europos parku, Energetikos ir technikos muziejumi, Tuskulėnų memorialiniu kompleksu, Genocido aukų muziejumi, VU Botanikos sodu, Deimantų muziejumi,

LABAS nuotykių parku, AB „Lietuvos radijo ir televizijos centru“, Viešąja įstaiga „Pranciškonų namai“,

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejumi, Vilniaus miesto gidais.

Studentams renginiai nemokami, tačiau būtina iš anksto ateiti pasiimti kvietimo į Vilniaus turizmo informacijos centrą (Vilniaus g. 22). Vietų skaičius ribotas.

Programa ir išsami informacija skelbiama svetainėje www.vilnius-tourism.lt

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17682099sec.