Pirmą kartą į Vilnių atvyks šimtai verslininkų, ieškančių vietų ir tiekėjų konferencijoms

Vilniuje, pirmajame iš Baltijos jūros regionų, vasarį vyks specializuota konferencijų turizmo kontaktų mugė CONVENE, kurioje dalyvaus apie 120 užsienio įmonių, kurios domisi tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis. Vasario 13 – 14 d. Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO vyksiančiame renginyje savo paslaugas ir produktus pristatys viešbučiai, kelionių agentūros, konferencijų centrai ir biurai, netradicinės renginių organizavimo vietos iš 7 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos, Švedijos ir Rusijos.

„Tokio lygio renginys Baltijos jūros šalyse vyks pirmą kartą ir labai džiaugiuosi, kad jis organizuojamas Vilniuje. Į CONVENE atvyks daugybė agentūrų, asociacijų atstovų, kurie ieško, kur rengti konferencijas, kur apgyvendinti, kokį maistą užsakyti, ir esu tikras, kad ir parodos lankytojai, ir dalyviai ras bendrą kalbą. Šio projekto naudą pajus ne tik Vilniaus miesto, bet ir visos Lietuvos verslas, gims nauji tarptautiniai projektai, bus kuriamos naujos darbo vietos. Šis renginys Vilniuje taps tradiciniu, nors tokios galimybės siekė ir kitos šalys“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Šis projektas išskirtinis tuo, kad viešbučiai, agentūros ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, suprantantys konferencijų turizmo naudą, prie projekto prisideda suteikdami užsienio įmonėms, atvykstančioms specialiai į mugę, nemokamą apgyvendinimą ir renginio organizavimo paslaugas.

„Organizuodami CONVENE norime parodyti konferencijų organizatoriams mūsų turimą infrastruktūrą, konferencijoms tinkamas erdves ir profesionalų paslaugų lygį, tarpininkauti verslo kontaktų užmezgimui. Tad dalyvauti šioje parodoje kviečiame visus Lietuvos paslaugų tiekėjus“, – teigė VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Konsultacijas rengiant šią turizmo parodą teikia Didžiosios Britanijos įmonės „Kennedy Integrated Solutions“ ekspertas Paul Kennedy, puikiai žinomas ir vertinamas tarptautiniame konferencijų versle, sėkmingai įgyvendinęs ne vieną panašų projektą Europoje, Azijoje, Australijoje, Šiaurės Amerikoje. Balkanų šalyse panašus projektas trunka jau penkerius metus.

Pagrindinis renginio organizatorius yra VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, agentūros „Baltic Travel Group“ ir „ViaConventus“ bei Vilniaus viešbučiai: Radisson Blu Lietuva, Narutis, Artis, Novotel, Holiday Inn, Le Meridien ir naujai duris atvėręs Kempinski.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Darbo pasiūlumai | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35399604sec.