Kovas – ypatingų ekskursijų mėnuo!

Kartu su pirmaisiais pavasarinės saulės spinduliais pradedama vis dažniau keliauti po miestą, ieškoti įdomių laisvalaikio praleidimo būdų. Visą kovo mėnesį Vilniaus turizmo informacijos centras žada staigmenas temines ekskursijas užsisakančioms grupėms. Dalyviams siūlomi ne tik tradiciniai ekskursijų maršrutai su profesionaliais gidais, bet ir malonios staigmenos – šokoladiniai siurprizai, kvapnios arbatos ar vyno degustacijos ir loterijos. Šias ekskursijas būtina užsisakyti iš anksto el. paštu tours@vilnius.lt arba tel. 253 2115.

Prieš prasidedant aktyviam turistiniam sezonui, Vilniaus turizmo informacijos centras primena populiariausias temines ekskursijas, kurios 2012 metais sulaukė didžiausio turistų dėmesio: literatūrinės ekskursijos pagal K. Sabaliauskaitės romanus „Silva rerum“, „Vilniaus legendos“, „Senamiesčio kiemelių paslaptys“. Artimųjų, draugų, kolegų, bendradarbių grupės (nuo 10 iki 25 asmenų) šias ekskursijas gali užsisakyti pageidaujamu laiku.

Pavieniai asmenys, neturintys savo suburtos grupės, gali dalyvauti įprastose šeštadieniais organizuojamose ekskursijose; bilietai platinami Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22). Kovo 9 d. vyks pirmoji pavasarioekskursija, kuri pakvies pažymėti Moters dieną, išgirsti įdomių istorijų ir įkvėpti pavasariško oro. Ekskursijoje kviečiamos dalyvauti ne tik moterys, be to bilietas į ekskursiją gali tapti puikia dovana artimam žmogui!

Kovo 16 d. keliautojai išvys Vilniaus bažnyčių, galerijų požemius, o kovo 23 ir 30 d. grupės keliaus istorinių Kristinos Sabaliauskaitės romanų „Silva rerum“ takais. Jau antrus metus šios ekskursijos išlaiko didžiulį susidomėjimą, primena įdomiausius epizodus iš perskaitytų romanų. Išsami informacija pateikiama svetainėje http://www.vilnius-tourism.lt/

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Darbo pasiūlumai | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.2238009sec.