Wizz Air atidarė pirmąjį skrydį iš Vilniaus į Atėnus

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, pradėjo skrydžius dar vienu patraukliu saulėtu maršrutu iš Vilniaus. Naujasis oro linijų bendrovės skrydis tris kartus per savaitę – antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį – Lietuvos sostinę sujungs su Atėnais Graikijoje. Rezervuoti vietas naujuoju bendrovės maršrutu galima naudojantis nemokama „Wizz Air“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės interneto svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 49,99 Eur*, įskaitant rankinį bagažą, kuris atitinka šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.
Aviakompanija toliau tęsia sparčiausią bendrovės istorijoje plėtrą Europoje. Šiomis dienomis kaip kampanijos #WIZZaroundEUROPE dalis 3 nauji orlaiviai papildė Jungtinės Karalystės ir Lenkijos bazes, taip pat į bendrovės skrydžių tinklą įsiliejo Atėnų kryptis. Kartu su naujuoju maršrutu Vilnius–Atėnai iš viso startavo 17 naujų aviakompanijos maršrutų. Nuo šių metų kovo iki liepos iš viso bendrovės Europos bazes papildys 21 lėktuvas, taip skrydžių tinklas bus išplėstas iki daugiau nei 700 savaitinių skrydžių ir 70 naujų maršrutų. 2018 m. numatoma aviakompanijos plėtra sieks daugiau nei 1,6 mlrd.** eurų investicijas, bus įdarbinta per 700 aviacijos industrijos specialistų, kurie prisidės prie augančios aviakompanijos sėkmės.
Pirmojo Vilnius–Atėnai skrydžio Vilniaus oro uoste laukiantys keleiviai buvo sutikti tradiciniais graikų šokiais, kuriuos atliko Lietuvos graikų draugija.
„Tai labai džiugus metas tiek aviakompanijai, tiek mūsų keleiviams, švenčiant tolesnę mūsų tinklo Europoje plėtrą. Džiaugiamės, kad mūsų Lietuvos keleiviai „Wizz Air“ žemų sąnaudų skrydžiais su vienu jauniausių Europoje orlaivių laivynu nuo šiol galės pasiekti Atėnus. Tai puiki galimybė pasimėgauti saulėtu oru, istoriniu paveldu ir įstabia gamta, – sako „Wizz Air“ vykdomoji korporatyvinės komunikacijos vadovė Sorina Ratz. – Esame įsitikinę, kad naujoji kryptis bus įvertinta ištroškusių keliauti mūsų klientų, kurie nuolat ieško šiltų krypčių, siūlomų mūsų tinkle.“
„Nors Graikija jau seniai yra Lietuvos keliautojų pamėgtas kraštas, reguliarių skrydžių į Atėnus šalies oro uostų istorijoje dar neturėjome, todėl ši kryptis naujų skrydžių žemėlapyje mums ypatingai brangi. Prie tokio maršruto atsiradimo dirbome ilgiau nei trejus metus, tad tikimės, kad tiek lietuviai, tiek graikai juo mielai naudosis“, – sako Lietuvos oro uostų komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.
„Wizz Air“ keleiviai, sekdami grotažymę #WIZZaroundEUROPE, kviečiami švęsti didžiausią aviakompanijos veiklos plėtrą socialiniuose tinkluose bei skrydžių metu kartu su orlaivių įgula. Per pirmuosius skrydžius vienu iš 21-o naujųjų orlaivių „Wizz Air“ vietinėse bazėse keleiviai turės galimybę laimėti 1000 eurų vertės „Wizz Air“ kuponus, kurie bus paslėpti po sėdyne lėktuve. Visos kampanijos metu oro linijų  „Facebook“ paskyroje lauks įvairios staigmenos.  
Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija tapo Vilniaus oro uosto lydere. Tarptautiniame Vilniaus oro uoste turėdama bazę su keturiais orlaiviais ir 150 į klientus orientuotų įgulos narių, taip pat teikdama pigių skrydžių paslaugas iš Kauno ir Palangos, bendrovė šiuo metu siūlo 31 maršrutą į 17 šalių.


Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 91 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 28 bazių ir siūlo daugiau nei 600 maršrutų, jungiančių 141 kryptis 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 3500 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos finansiniais 2017 m. (iki kovo 31 d.) rinkosi 28,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ paskelbė bendrovę už pasiekimus „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year).

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.179353sec.