Wizz Air skelbia antrojo tarptautinio iššūkio studentams nugalėtojus

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, paskelbė antrojo tarptautinio iššūkio studentams „WIZZ Youth Challenge 2018“ nugalėtojus. Tarptautinio konkurso metu bakalauro ir magistro studijų studentai  pagal pateiktą aviakompanijos verslo užduotį pristatė novatoriškas bei kūrybiškas verslo idėjas.
Gegužės 9 ir 10 dienomis į Budapešte vykusius pusfinalius ir finalinį renginį buvo atrinktos ir pakviestos 24 geriausiai įvertintos komandos, jos Vengrijos sostinėje pristatė savo idėjas „Wizz Air“ aukščiausiems vadovams ir išorės ekspertams iš aviacijos industrijos. Iššūkio nugalėtoja tapo Vengrijos komanda „TakeOFF“. Jos nariai galės vienerius metus neribotai keliauti „Wizz Air“ tinkle. Kitos studentų komandos, patekusios į finalinį 8-uką, buvo iš Danijos, Didžiosios Britanijos, Izraelio, Slovėnijos ir Ukrainos.
Iš viso bendrovės iššūkyje dalyvavo studentų komandos daugiau nei iš 170 universitetų 31-oje šalyje, jos pateikė 200 reikalavimus atitinkančių paraiškų. Iš Baltijos šalių iš viso į iššūkį užsiregistravo 8 komandos – 5 iš Latvijos ir 3 iš Lietuvos, tačiau iki pusfinalių jos nenukeliavo.
„Kai tik sužinojome apie šį konkursą, iš karto supratome, kad tai vienkartinė galimybė, kurios negalime praleisti, – pasakoja pirmos vietos laimėtojai, Vengrijos komandos „TakeOFF“ nariai. – Mums ši patirtis labai patiko. Buvo smagu sutikti tokius įkvepiančius ir motyvuojančius kitų komandų narius ir gauti vertingų įžvalgų iš ekspertų. Dabar jau planuojame visas artėjančias savo metų keliones.“

Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 96 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 28 bazių ir siūlo daugiau nei 600 maršrutų, jungiančių 141 kryptis 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 4000 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per pastaruosius 12 mėn. rinkosi daugiau nei 30 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ paskelbė bendrovę už pasiekimus „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year).

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.35160494sec.