airBaltic iš Rygos skraidins į Štutgartą

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ skelbia vėlyvą kovą prasidėsiančio vasaros sezono planus. Gegužės mėnesio pabaigoje „airBaltic“  iš Rygos pradės tiesioginius skrydžius į dar vieną Vokietijos miestą – Štutgartą.

„Šturgartas – šeštasis Vokietijos miestas, įtrauktas į mūsų tvarkaraštį. Esame tikri, kad tiesioginis skrydis bus naudingas ne tik keliaujantiems verslo reikalais, bet ir atostogaujantiems. Vokietijos automobilių pramonės sostine tituluojamas Štutgartas garsėja užburiančiu kraštovaizdžiu. Dėl šių priežasčių Štutgartas pritraukia daugybę turistų”, - sako „airBaltic“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Martinas Gausas.

Per pirmąjį pusmetį skrydžius su „airBaltic“ rinkosi beveik 1,9 mln. žmonių, lyginant tą patį praėjusių metų laikotarpį, keleivių skaičius išaugo 20 proc. Keliaujantys su „airBaltic“ dažniausiai rinkosi Europos kryptis, Skandinaviją, Rusiją, NVS šalis, Viduriniuosius Rytus. Birželis oro linijų bendrovei tapo rekordiniu mėnesiu - bendrovė skraidino 424 822 keleivius

Oro linijų bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių, Taliną, taip pat - jungiamuosius skrydžius iš Rygos. „airBaltic“ internetiniame puslapyje jau galima įsigyti bilietus ir į Štutgartą.


„airBaltic“ iš Rygos, Talino ir Vilniaus skraido daugiau nei 70-čia krypčių, siūlo didžiausią maršrutų pasirinkimą ir patogų susisiekimą per Rygą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniaisiais Rytais. Šį sezoną „airBaltic” pristatė aštuonias naujas kryptis iš Rygos: į Malagą, Lisaboną, Splitą, Bordo, Gdanską, Almatą, taip pat - Sočį ir Kaliningradą. „airBaltic“ įvedė ir naują tiesioginį maršrutą, jungiantį Taliną ir Londoną.


„airBaltic“ – punktualiausia pasaulyje oro linijų kompanija, skraidinanti 70-čia krypčių Europoje, Vidurio rytuose, NVS kryptimis. „airBaltic“ – uždaroji akcinė bendrovė, įsteigta 1995 metais. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 80,05 % akcijų, o Lars Thuesen per savo visiškai priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo apie 20 % akcijų.


„airBaltic“ priklauso 33 lėktuvai: 10 A 220-300s orlaivių, 12 -  Boeing 737s, 12 - Bombardier Q400Next Gen.

 

„airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. 2012-aisiais oro linijų kompanija pelnė CAPA regioninių oro linijų apdovanojimą, o 2018-aisiais „airBaltic“ pelnė ATW avialinijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu”.  2014-2017-aisiais įmonė punktualiausiai pasiekdavo numatytas vietas.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.86896491sec.