airBaltic mobiliųjų rezervacijų dalis pasiekė 33 proc.

Praėjusią savaitę „airBaltic“ svetainėje mobiliaisiais įrenginiais lėktuvų bilietus įsigijusių keleivių dalis pasiekė 33 proc. Iš viso „airBaltic“ keleiviai atliko beveik 50 tūkst. naujų rezervacijų arba 9 proc. daugiau nei prieš savaitę.


„Kelionės lėktuvu daugeliui yra labai svarbios ir mes matome, kad vis daugiau klientų rezervuoja skrydžius. Keliautojai vertina mūsų pastangas diegti papildomas saugos priemones, kad kelionės jiems sukeltų kuo mažiau rūpesčių“, – sako Martinas Gaussas, „airBaltic“ generalinis direktorius.


„Pastaruosius kelerius metus mums buvo ypač svarbu vykdyti patobulinimus mobiliųjų paslaugų srityje. Sukūrėme skaitmeninę infrastruktūrą tam, kad skrydžius mobiliuoju prietaisu užsisakyti būtų kuo paprasčiau. Jau matome, kad užsakymų, atliekamų mobiliaisiais prietaisais, dalis auga“, – priduria jis.


Iki 2020 m. rugpjūčio mėn. pabaigos „airBaltic“ planuoja sujungti Baltijos šalis 69 maršrutais. Šiuo metu „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Dubliną, Londoną, Oslą, Paryžių, Rygą ir Taliną. Išsamų „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com


„airBaltic“ glaudžiai bendradarbiauja su valdžios institucijomis, kad stebėtų situaciją, o atsiradus poreikiui lanksčiai koreguoja skrydžių tvarkaraštį. Keleiviams primygtinai siūloma prieš keliaujant pasitikrinti kelionių reglamentus ir oro uostų apribojimus oficialiose interneto svetainėse arba vietinėse ambasadose. Reglamentai greitai keičiasi ir skiriasi kiekvienoje šalyje, todėl visada įsitikinkite, jog turite naujausią informaciją, kad kelionė vyktų sklandžiai.


Norėdami sužinoti daugiau apie naujas „airBaltic“ saugumo priemones, apsilankykite oro linijų interneto svetainėje: https://www.airbaltic.com/en/health-measures.


„airBaltic” – 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Tai viena punktualiausių oro linijų bendrovių Europoje, vykdanti skrydžius daugiau nei 60 krypčių, siūlanti didžiausią maršrutų įvairovę ir patogų susisiekimą per Rygą pasiekiant Europą, NVS ir Vidurio Rytus.


Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 80,05 % akcijų, o Lars Thuesen per jam priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo apie 20 % akcijų.


„airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 22 Airbus 220-300 orlaiviai.


„airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. 2017-aisiais oro linijų bendrovė gavo CAPA regioninių oro linijų apdovanojimą. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu”. „airBaltic“ buvo išrinkta punktualiausia oro linijų bendrove pasaulyje 2014, 2015, 2016, 2017 metais. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1587019sec.