airBaltic nuo kovo pradžios atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Londoną

Baltijos šalių oro bendrovė airBaltic nuo kovo 4 dienos atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną. Pradžioje bus vykdomi du skrydžiai per savaitę, o nuo kovo 29 dienos į Londoną lėktuvai kils keturis kartus per savaitę.

Į Getviko oro uostą airBaltic vykdys reisus ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o vėliau ir pirmadieniais bei trečiadieniais. Bilietai kainuos nuo 85 litų į vieną pusę perkant internetu, įskaitant oro uosto ir transakcijos mokesčius. Skrydžiai bus vykdomi lėktuvu „Boeing 737“ ir kelionė truks beveik 3 valandas.

„Dabar Vilniaus oro uostas yra žymiai patrauklesnis aviakompanijoms, todėl džiaugiamės galėdami atnaujinti tiesioginius skrydžius į Londoną. Vasaros sezono pradžioje planuojame atnaujinti ir daugiau skrydžių iš Vilniaus oro uosto“, – sako airBaltic  viceprezidentas ir generalinis direktorius Lietuvoje Tadas Vizgirda.

Šiuo metu iš Vilniaus oro uosto su airBaltic  galima tiesiogiai skristi į Paryžių, Berlyną, Miuncheną, Amsterdamą, Romą, Kopenhagą ir Rygą. Londonas – šeštasis oro bendrovės atnaujintas tiesioginis maršrutas iš Vilniaus po oro uosto mokesčių kainodaros pakeitimo.

airBaltic  taip pat paskelbė nuo birželio pradėsianti naujus tiesioginius skrydžius iš Rygos į Jordanijos sostinę Amaną ir Libano sostinę Beirutą. Į Amaną bus skrendama nuo birželio 1 d. antradieniais ir šeštadieniais, į Beirutą – nuo birželio 2 d. trečiadieniais ir šeštadieniais. Skrydžių bilietai kainuos nuo 435 litų į vieną pusę perkant internetu, įskaitant oro uosto ir transakcijos mokesčius. Keleiviai bus skraidinami erdviaisiais „Boeing 737-300“, kelionė truks apie 4 valandas.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 31 lėktuvas: dešimt „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“ ir vienuolika „Fokker 50“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. Oro bendrovė pernai paskelbta 2009/2010 metų oro bendrove (Gold Award), taip pat neseniai pelnė pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15822506sec.