airBaltic naujam skrydžių sezonui planuoja 14 naujų krypčių

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ į naują žiemos sezono skrydžių tvarkaraštį planuoja įtraukti naujų krypčių ir papildomų reisų, kurie dar pagerintų susisiekimą jungiamaisiais skrydžiais 70-čia krypčių Europoje, NVS šalyse ir Vidurio Rytuose.

„Praėjusiais metais mūsų oro bendrovė vienintelė pasiekė pelno – orientavomės į gerų kainų ir patogių jungiamųjų skrydžių pasiūlą, todėl ateinančiam skrydžių sezonui taip pat numatome nemažai tvarkaraščio papildymų“, – sakė „airBaltic“ korporatyvinės komunikacijos viceprezidentas Janis Vanags. Jo teigimu, nauju žiemos sezonu, palyginus su praėjusiųjų metų atitinkamu laikotarpiu, numatoma 14 naujų skrydžių krypčių ir dažnesni reisai daugiau kaip 20-čiai jau esamų krypčių.

Lyginant su praėjusių metų žiemos tvarkaraščiu, oro bendrovė planuoja turėti naujus skrydžius iš Rygos į Archangelską Rusijoje, Atėnus Graikijoje, Madridą Ispanijoje, Amaną Jordanijoje, Beirutą Libane, Belgradą Serbijoje, Kitilą, Vasą, Rovaniemi, Kuusamo Suomijoje bei Lulėją ir Umeo Švedijoje. Taip pat „airBaltic“ pradės vykdyti naujus tiesioginius reisus tarp Talino ir Stokholmo ir tarp dviejų Švedijos miestų – Oulu ir Stokholmo.

Lyginant su ankstesniuoju žiemos skrydžių sezonu, oro bendrovė dažniau skraidys iš Rygos į Briuselį (18 kartų per savaitę), Ciurichą (6 kartus), Dubliną (4 kartus), Hamburgą (kasdien), Londoną (9 kartus), Veneciją (5 kartus), Vieną (6 kartus), Ženevą (kasdien) ir kitus miestus.

„airBaltic“ gegužę pelnė „The Euro annie“ įvertinimą už didžiausią naujų skrydžių maršrutų plėtrą – oro bendrovė 2010 metų vasaros skrydžių sezono metu pasiūlė 27 reisais daugiau nei praėjusių metų vasarą. Šiuo metu oro bendrovė vykdo skrydžius daugiau kaip į 100 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.

Kryptys (dažnesni reisai)

Reisų skaičius per savaitę

Ryga - Alesundas

3

Ryga - Bergenas

7

Ryga - Bilundas

4

Ryga - Briuselis

18

Ryga - Ciurichas

6

Ryga - Dublinas

4

Ryga - Dušambė

3

Ryga - Geteborgas

5

Ryga - Hamburgas

Kasdien

Ryga - Kaliningradas

13

Ryga - Kišiniovas

5

Ryga - Londonas

9

Ryga - Oulu

Kasdien

Ryga - Stavangeris

Kasdien

Ryga - Taškentas

3

Ryga - Tbilisis

5

Ryga - Tel Avivas

5

Ryga - Tromsė

3

Ryga - Umeo

Kasdien

Ryga - Vasa

Kasdien

Ryga - Venecija

5

Ryga - Viena

6

Ryga - Ženeva

Kasdien

 

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 32 lėktuvai: dešimt „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“ , vienuolika „Fokker 50“ lėktuvų ir vienas „Bombardier Q400Next Gen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. Oro bendrovė pernai paskelbta 2009/2010 metų oro bendrove (Gold Award), taip pat neseniai pelnė pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.24247408sec.