Lėktuvui patekus į oro duobę JAV sužeisti dešimtys keleivių

Šių metų liepos 20 dieną JAV oro bendrovės United Airlines lėktuvas, skridęs iš Vašingtono į Los Andželą, pateko į labai dideles oro duobes, dėl kurių sukeltų turbulencijų sužeidimus patyrė 26 keleiviai ir keturi įgulos nariai. Lėktuvas pateko į oro duobę skrisdamas virš Kanzaso, todėl jam neplanuotai teko leistis Denverio oro uoste, kad sužeistus žmones būtų galima kuo greičiau nugabenti į ligoninę. Iš viso lėktuvu skrido 255 keleiviai ir dešimt įgulos narių.

Lėktuvas nusileido Denveryje 19:45 vietos laiku. Keleiviai iškart buvo perduoti medicinos personalui. Dauguma sužeidimų, kuriuos keleiviai patyrė turbulencijų metu, buvo įvairūs sumušimai, patempimai ir išnirimai. Keleiviai pasakoja, kad lėktuvas buvo kratomas taip stipriai, kad vienam iš keleivių po smūgio net buvo prakirsta galva, o saugos diržais neprisisegusi moteriškė trenkėsi į lubas.

Oro bendrovės United Airlines atstovai teigia, kad iš išorės ant lėktuvo jokių pažeidimų nepastebėta. Šis įvykis imtas tirti nuodugniau.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! Bauskas TIC
Šios akcijos laikotarpiu dalyviai turi aplankyti 16 į kelionės akciją įtrauktų objektų, atlikti užduotis ir nusifotografuoti prie objekto. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15181494sec.