Air France naujovė, skirta apsaugoti vaikus nuo seksualinio priekabiavimo

Oro bendrovė Air France siekdama apsaugoti vaikus nuo seksualinio priekabiavimo skrydžių metu nusprendė atskirai sodinti visus vaikus, kurie skrenda vieni be savo tėvų ar artimųjų. Ši Air France naujovė jau susilaukė didelės kritikos. Vienas iš argumentų, - skubos atveju yra sudėtinga suteikti vaikams greitąją pagalbą. Prancūzijos pilotų profesinės sąjungos Alter atstovai teigia, kad ši naujas reikalavimas kertasi su skrydžių saugos standartais. Pavyzdžiui, lėktuvo salone staigiai sumažėjus slėgiui, vaikai privalo greitai užsidėti deguonies kaukes, tačiau jei tuo metu nėra šalia suaugusio žmogaus, tai padaryti yra gana sudėtinga.

Naujasis reikalavimas įsigaliojo šių metų vasario mėnesį. Nuo to laiko vaikai, skridę vieni, sodinti atskirai. Išimtys taikytos tik tuomet, jei lėktuve nebuvo laisvų vietų. Sprendimas įvesti šią naujovę priimtas po to, kai oro bendrovė sulaukė skundo dėl seksualinio priekabiavimo prie vaikų reiso į JAV metu.

Įgulos personalo teigimu, Air France šiuo sprendimu tiesiog stengiasi išvengti teisminių procesų dėl galimo seksualinio priekabiavimo lėktuvuose ir todėl pamiršta apie keleivių saugumą. Air France atstovai nepateikė informacijos, kiek seksualinio priekabiavimo prie vaikų atvejų buvo užfiksuota.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.81506991sec.