Dramatiškas lėktuvo nusileidimas Rusijoje vos nevirtęs tragedija

Viename keleiviniame lėktuve, skridusiame iš Sibiro į Maskvą, nustojo veikti vis elektroniniai borto prietaisai, todėl pilotams teko atlikti avarinį nusileidimą. Lėktuvu skrido 81 žmogus. Dėl gedimų neveikė net stabdžiai, todėl sėkmingas nusileidimas apleistame kariniame oro uoste laikomas tikru stebuklu.

Tupolew 154 lėktuvo problemos prasidėjo praėjus apytikriai trims su puse valandoms nuo pakilimo. 3000 metrų aukštyje nustojus veikti elektroniniams prietaisams pilotai nusprendė leistis apleistame kariniame uoste, kurio pakilimo takas daug kur jau buvo apžėlęs žole. Šis oro uostas yra už 1500 kilometrų į šiaurės rytus nuo Maskvos. Kadangi neveikė lėktuvo stabdžiai, pilotams teko leistis dideliu greičiu. Žinoma, 1200 metrų takas buvo per trumpas Tupolew lėktuvui. Laimei lėktuvą sustabdė medžiai ir krūmai.

Nei vienas iš 72 keleivių ir 9 įgulos narių nenukentėjo. Rusijos agentūra Itar-Tass praneša, kad beveik visi keleiviai jau sekančią dieną pratęsė kelionę į Maskvą kitu lėktuvu. Išimtimi tapo viena pora, nusprendusi į Maskvą grįžti traukiniu.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! Bauskas TIC
Šios akcijos laikotarpiu dalyviai turi aplankyti 16 į kelionės akciją įtrauktų objektų, atlikti užduotis ir nusifotografuoti prie objekto. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::1.12176609sec.