airBaltic padės užsienyje įstrigusiems Star1 Airlines keleiviams

Oro bendrovė „airBaltic“ pagelbės „Star1 Airlines“ keleiviams, negalėjusiems išvykti iš atitinkamų oro uostų, grįžti į Lietuvą. Jiems bus pasiūlyti skrydžio bilietai žemiausiomis kainomis.

„airBaltic“ atstovų teigimu, oro bendrovė šiuo metu kalbasi ir su „Star1 Airlines“ vadovybe, siūlydama reikalingą pagalbą.

„Esame pasirengę padėti į Lietuvą sugrįžti užsienyje įstrigusiems keliautojams. Skrydžio dieną bilietai yra patys brangiausi, tačiau atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją, mes suteiksime žmonėms bilietus už pačią mažiausią kainą“, - teigia „airBaltic“ viceprezidentas ir generalinis direktorius Lietuvoje Tadas Vizgirda.

Turimais duomenimis, dėl „Star1 Airlines“ lėktuvo arešto Dubline, į Lietuvą negali grįžti keleiviai iš Dublino, Londono ir Milano oro uostų.

Šie keleiviai yra kviečiami susisiekti su oro bendrovės „airBaltic“ atstovais, kuriems pateikę „Star1 Airlines“ bilietą galės gauti galimas mažiausias skrydžio bilietų kainas. Keleiviams bus leidžiama pasirinkti į kurį oro uostą grįžti – Vilnių, Kauną ar Palangą.

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 32 lėktuvai: dešimt „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, vienuolika „Fokker 50“ lėktuvų ir vienas „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. Oro bendrovė pernai paskelbta 2009/2010 metų oro bendrove (Gold Award).

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! Bauskas TIC
Šios akcijos laikotarpiu dalyviai turi aplankyti 16 į kelionės akciją įtrauktų objektų, atlikti užduotis ir nusifotografuoti prie objekto. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21852303sec.