airBaltic pirmoji lėktuve pardavinės televizorius

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pirmoji pasaulyje skrydžio metu savo keleiviams siūlys pirkti televizorius. Skrendantieji juos galės įsigyti su žymia nuolaida.

Oro bendrovės atstovybės Lietuvoje generalinis direktorius Tadas Vizgirda sakė, kad „airBaltic“ politika yra rasti ir pasiūlyti klientams naujų gerų paslaugų. „Naujos plačiaekranės technologijos pardavimas gerokai sumažinta kaina yra dar vienas mūsų žingsnis tampant ir didžiule parduotuve keleiviams, kurie ieško naudingų dalykų – nuo skrydžių, viešbučių iki saulės akinių, elektronikos ar net gėlių artimajam“, - sako T. Vizgirda.

Keleiviai lėktuve televizoriams gaus virš 800 litų nuolaidą, palyginti su jų kaina parduotuvėse. Šie plačiaekraniai televizoriai parduodami išskirtinai tik „airBaltic“ lėktuvuose, skrydžių metu. Pirkėjams iš ES šalių televizoriai bus pristatomi nemokamai nurodytu adresu.

Praėjusią savaitę „airBaltic“ paskelbė tapsianti viena pirmųjų pasaulyje oro bendrovių, savo keleiviams skrydžių metu išdalinsiančių „iPad“ įrenginius. Oro bendrovė taip pat pirmoji pristatė galimybę lėktuvuose užsisakyti rožių puokštes. Už savo orientaciją į inovacijas ir pasiekimus, kuriant išradingus pasiūlymus, „airBaltic“ prieš dvi savaites laimėjo specialų tarptautinį „Pacesetter Award 2010“ apdovanojimą.

Šiuo metu oro bendrovė vykdo skrydžius daugiau kaip į 100 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 33 lėktuvai: dešimt „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir trys „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. Oro bendrovė pernai paskelbta 2009/2010 metų oro bendrove (Gold Award).

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 


airBaltic
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22673488sec.