SAS didina tolimųjų reisų krypčių ir Europos maršrutų skaičių

Skandinavijos oro linijos SAS nuo 2011 m. papildys savo maršrutų tinklą dviem naujomis tolimųjų reisų kryptimis. Kitų metų kovo pabaigoje SAS pradės skraidinti tarp Oslo ir Niujorko, o nuo 2011 m. žiemos sezono bus skraidinama maršrutu Kopenhaga-Šanchajus. SAS taip pat skraidins keliais naujais maršrutais Europoje bei siūlys 150 papildomų reisų jau esamais pagrindiniais maršrutais.

Europoje bus siūlomi keturi nauji maršrutai: Oslas-Miunchenas, Oslas-Palma, Oslas-Splitas ir Stokholmas-Venecija. Papildomi skrydžiai Europos maršrutais bus pristatomi 2011 m. pavasario sezono metu.

„SAS šią žiemą pradeda skraidinti papildomu lėktuvu „Airbus A340“, o kitą žiemą tolimųjų reisų lėktuvų parką papildžius dar vienu tokiu lėktuvu, iš viso jį sudarys 11 orlaivių. Taip pat kitų metų pavasarį SAS susigrąžins tris trumpojo nuotolio lėktuvus, anksčiau nuomotus kitoms kompanijoms“, – teigia SAS atstovybės Lietuvoje vadovė Rūta Jucienė.

Maršrutu Oslas-Niujorkas SAS pradės skraidyti nuo kitų metų kovo 27 d. kasdien lėktuvu „Airbus A330-300“, kuriame yra 34 verslo klasės, 35 ekonominės ekstra klasės ir 195 ekonominės klasės vietos. Tuo tarpu maršrutu Kopenhaga-Šanchajus – nuo kitos žiemos penkis kartus per savaitę orlaiviu „Airbus A340-300“, turinčiame 46 verslo klasės, 28 ekonominės ekstra klasės ir 171 ekonominės klasės vietas.

„Ženkliai sumažinus kompanijos išlaidas ir pagerėjus rinkos sąlygoms, susidarė palankios galimybės pelningai SAS plėtrai. SAS išskirtinumą ir geriausią paslaugų kokybę patvirtina aukščiausias pasaulyje punktualumo rodiklis, rekordiškai aukštas apkrovos koeficientas bei laimėtas „SimpliFlying“ apdovanojimas už geriausią socialinės žiniasklaidos panaudojimą krizių komunikacijos kategorijoje“, – teigia Rūta Jucienė.

Šis apdovanojimas įvertina kompanijos darbą teikiant klientams operatyvią informaciją ir garantuojant efektyvią komunikaciją socialiniame tinklapyje „Facebook“, kai tūkstančiai keleivių buvo pakliuvę į keblią padėtį dėl Islandijos ugnikalnio išsiveržimo ir sutrikdyto oro eismo.

Apie SAS grupę:

„Scandinavian Airlines System“ (SAS) yra viena seniausių ir didžiausių Europos civilinės aviacijos bendrovių. Kontrolinį SAS akcijų paketą – 51 proc. akcijų – valdo Švedijos (21,4 proc.), Danijos (14,3 proc.) ir Norvegijos (14,3 proc.) vyriausybės.

SAS įmonių grupė yra viena iš tarptautinio aviacijos bendrovių susivienijimo „Star Alliance“ steigėjų. 1997 metais įkurtas aljansas šiuo metu jungia 27 įvairių šalių aviacijos įmones, tarp kurių tokie aviacijos rinkos gigantai kaip Jungtinių Amerikos Valstijų „United Airlines“, Japonijos „All Nippon Airways“ ir Vokietijos „Lufthansa“.

SAS – pirmoji užsienio aviakompanija, 1992 metais pradėjusi reguliarius skrydžius į Vilnių. Šiuo metu SAS vykdo reisus tarp Danijos sostinės Kopenhagos ir Vilniaus 20 kartų per savaitę, o tarp Kopenhagos ir Palangos – 13 kartų per savaitę.

Daugiau informacijos – internete adresu www.flysas.lt.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.93664289sec.