Vilniaus oro uoste atidarytas Maldos kambarys

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) 2010.12.20 atidarytas ir pašventintas Maldos kambarys. Tylioje ir ramioje patalpoje, kurioje negirdėti įprastinio oro uosto ūžesio, pabūti ir pasimelsti bet kuriuo paros metu galės visi skrydžių laukiantys keleiviai.

Artėjančių Šv. Kalėdų proga TVOU savo keleiviams pasiūlė dar vieną naują paslaugą -pirmadienį oro uoste atidarytas atnaujintas Maldos kambarys. Tai padaryta siekiant didinti Vilniaus oro uosto patrauklumą keleiviams ir gerinti paslaugų kokybę.

 

Maldos kambarys Vilniaus oro uoste veikė ir prieš keliolika metų, tačiau dėl įvairių pertvarkų buvo uždarytas. Dabar oro uosto lankytojams šis kambarys vėl atveriamas toje pačioje vietoje, kur buvo ir anksčiau.

 

“Nemažai pasaulio oro uostų turi maldos kambarius, tokį prieš Kalėdas nutarėme atidaryti ir mes, norėdami keleiviams suteikti šią galimybę. Vilniaus oro uosto Maldos kambarys – pirmoji ir kol kas vienintelė tokia vieta Lietuvoje”, - sakė pirmuosius Maldos kambario lankytojus pasveikinęs TVOU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.

 

Maldos kambarį pašventinęs Šv. Mikalojaus parapijos klebonas Medardas Čeponis pasidžiaugė gražia iniciatyva Maldos kambarį atidaryti ir pašventinti prieš Šv. Kalėdas, kuomet “Kristus virsta žmogumi ir keliautoju kaip ir mes, ir keliauja po pasaulį”.

 

Maldos kambarys įrengtas riboto patekimo zonoje, į kurią patenka tik išvykstantys keleiviai. Į antrame aukšte, prie A1 laipinimo vartų, esantį Maldos kambarį veda nuorodos. Kambaryje pasimelsti nusprendę keleiviai ras testamentų įvairiomis kalbomis, taip pat kitos religinės literatūros.

 

Maldos kambarys bus nuolat atviras. 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.36803508sec.