Bendrovė airBaltic – geriausias darbdavys Latvijoje

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ yra geriausias darbdavys Latvijoje, rodo karjeros planavimo ir įdarbinimo bendrovės „Workingday Latvia“ atliktas tyrimas.

„Per pastaruosius dvejus metus „airBaltic“ pelnė tarptautinį pripažinimą ir gavo ne vieną apdovanojimą už pasiekimus ir inovacijas versle. Džiaugiuosi, kad darbo rinkos ekspertai išrinko bendrovę „airBaltic“ geriausiu Latvijos darbdaviu“ – sakė „airBaltic“ žmogiškųjų išteklių viceprezidentė Daiga Ergle.

Ankstesniuose šios organizacijos patraukliausių darbdavių tyrimuose „airBaltic“ taip pat sulaukdavo aukštų įvertinimų – 2009 m. ji buvo antrojoje vietoje, o 2008 m. ir 2007 m. – trečioje.

Bendrovėje „airBaltic“ šiuo metu dirba 1443 specialistai iš beveik 30 šalių.

„airBaltic“ sulaukė pripažinimo ir kituose apdovanojimuose – Europos regioninių aviakompanijų asociacija suteikė airBaltic 2009–2010 metų oro linijų bendrovės vardą (auksinį apdovanojimą). Už sėkmingą verslo restruktūrizavimą pernai ji laimėjo „Air Transport World“ apdovanojimą, kuris avialinijų rinkoje prilyginamas „Oskarui“. „Budgies World Low Cost Airline Awards“ skyrė specialų apdovanojimą „airBaltic“ už jos, kaip hibridinės oro bendrovės, pasiekimus.

Iš savo pagrindinio oro uosto Rygoje „airBaltic“ skraidina keleivius 80 krypčių. Bendrovė siūlo patogius jungiamuosius skrydžius per Rygą į Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS ir Vidurio Rytų miestus.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir trys „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino.

Neseniai oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.26272607sec.