airBaltic Training vykdys IATA mokymus

Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) vieninteliu aviacijos darbuotojų mokymų centru Europos Sąjungoje pasirinko oro bendrovės „airBaltic“ mokymų centrą Rygoje „airBaltic Training“.

„airBaltic“ prezidento Bertolto Flicko teigimu, oro bendrovės mokymų centras IATA kursams pasiūlys visą reikiamą mokymų infrastruktūrą patogioje vietoje. Čia galės mokytis klientai iš Vidurio, Rytų ir Šiaurės Europos.

„IATA pirmauja aviacijos mokymų rinkoje visame pasaulyje. Bendradarbiavimas su „airBaltic“ mums leis žymiai praplėsti teikiamas paslaugas Europoje“, – sakė Tarptautinės oro transporto asociacijos vyresnysis viceprezidentas Guido Gianasso.

Tarptautinė oro transporto asociacija vienija apie 230 aviakompanijų 150-tyje šalių. Per paskutiniuosius šešerius metus IATA parengė standartus, lėmusius tai, kad aviacija tapo viena dinamiškiausių ir sparčiausiai augančių pramonės sričių.

Norėdama išlaikyti ir nuolat gerinti šiuos standartus, IATA įsteigė Regioninių mokymo centrų tinklą, padedantį ruošti tūkstančius aviacijos darbuotojų visame pasaulyje. Latvijos sostinėje įsikūręs „airBaltic Training“ centras IATA Regioninio mokymo centru tapo atlikus išsamų įrangos, mokymo organizavimo ir verslo plėtros plano auditą – buvo vertinama, ar mokymo centras atitinka aukštus asociacijos standartus.

IATA Regioninis mokymų centras, įsikurdamas Rygoje, orientuosis ne tik į Baltijos šalis, bet ir Suomiją, Švediją, Lenkiją ir Slovakiją. „airBaltic Training“ suteiks auditorijas, mokymų įrangą, transportą, nakvynę viešbučiuose, padės gauti vizas instruktoriams ir studentams.

Daugiau informacijos apie IATA Regioninį mokymo centrą pateikiama interneto puslapyje www.airbaltictraining.com.

Šiuo metu oro bendrovė vykdo skrydžius daugiau kaip į 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.

 

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir trys „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19830894sec.