airBaltic specialistų darbą bus galima stebėti internetu

Oro bendrovė „airBaltic“, dalyvaudama atvirų durų projekte Latvijos jaunimui („Shadow days 2011“), pakvietė jaunuosius talentus praleisti dieną su tikrais savo sričių profesionalais – pilotais, skrydžių palydovais, inžinieriais ir aviacijos technikais. Sulaukusi gausybės studentų paraiškų ir negalėdama visų priimti vienu metu, oro bendrovė pasiūlė galimybę profesionalų darbą realiu metu stebėti internetu. „airBaltic“ yra pirmoji bendrovė per 11 projekto gyvavimo metų pasiūliusi virtualią asistento darbo vietą internetu. Oro bendrovės specialistų veiklą gali sekti neribotas kiekis studentų.

„Tai labai paprasta – tereikia savo kompiuteryje ar mobiliajame telefone atsidaryti „airBaltic“ interneto puslapį ir stebėti mūsų profesionalų darbą“, – komentuoja oro bendrovės korporatyvinės komunikacijos viceprezidentas Janis Vanags.

„airBaltic“ prasidėjus projektui sulaukė per 700 studentų paraiškų ir tapo populiariausia bendrove iš visų renginio dalyvių. Pačiu pirmuoju oro bendrovės specialistu, kurio kasdienį darbą realiu laiku gali stebėti interneto naršytojai, sutiko tapti „airBaltic“ garsusis virtuvės šefas Martins Ritins, sukūręs maisto meniu „airBaltic“ verslo klasės keleiviams. Studentai taip pat galės virtualiai stebėti inžinierių, technikų, skrydžių palydovų, bilietų pardavimo agentų ir netgi „airBaltic“ prezidento darbą.

Interneto transliacijos, kuriose realiu metu bus galima stebėti „airBaltic“ pilotų, inžinierių, technikų, skrydžių palydovų ir kitų specialistų darbą, vyks nuo vasario 16 dienos. Jos bus pasiekiamos „airBaltic“ svetainėje www.airbaltic.com, oro bendrovės tinklaraštyje ir socialiniuose tinklapiuose, taip pat oficialiame atvirų durų puslapyje www.enudiena.lv.

Šiemet „airBaltic“ paskelbė specialią „Auksinę vietą“. Jos laimėtojas gaus ne tik galimybę praleisti dieną su norimu oro bendrovės profesionalu, bet ir laimės skrydžius dviems bet kuria oro bendrovės kryptimi Europoje, Vidurio Rytuose ar NVS šalyse. Norėdami varžytis dėl šio prizo, jaunuoliai turi parengti vaizdo filmuką apie oro bendrovę ir patalpinti portale Youtube.com – laimės daugiausia balsų surinkusio darbo autorius.

Praėjusiais metais oro bendrovė šiame projekte pasiūlė 6 darbo vietas vienai dienai ir sulaukė 274 kandidatų. Pernai ji taip pat iškopė į labiausiai vertinamų bendrovių viršūnę.

Šiuo metu oro bendrovė vykdo skrydžius daugiau kaip į 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.

 

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir trys „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14959288sec.