airBaltic skraidys į Pietų Italijos miestą Barį

Nuo birželio 4 dienos Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pradės vykdyti skrydžius iš Rygos į Italijos pietuose, Apulijos regione įsikūrusį miestą Barį. Šiuo maršrutu „airBaltic“ prie Adrijos jūros įsikūrusį miestą sujungs su Baltijos šalių, Šiaurės Europos ir NVS šalių oro uostais.

„Apulijos ir aplinkinių Italijos regionų gyventojai galės patogiai pasiekti Šiaurės ir Rytų oro uostus – Oslo, Stokholmo, Helsinkio, Sankt Peterburgo, Maskvos ir daug kitų. O Baris, esantis Adrijos pakrantėje, pritrauks turistus iš Baltijos, Skandinavijos ir Rusijos šalių“, – komentavo „airBaltic“ viceprezidentas ir generalinis direktorius Lietuvoje Tadas Vizgirda.

Apulijos oro uostų generalinis direktorius Domenico Di Paola teigė: „Mano žiniomis, tai pirmas kartas, kai Baris ir Apulijos regionas yra tiesiogiai sujungiamas su Baltijos šalimis. Šis oro tiltas labai svarbus tuo, kad žymiai pagerins susisiekimą su Šiaurėje ir Rytuose esančiomis šalimis. Tikiuosi, kad Bario ir visos Apulijos gyventojai tinkamai sutiks galimybę skraidyti šiuo nauju maršrutu ir jį palaikys ilgą laiką“.

„airBaltic“ į Barį skraidys kartą per savaitę – šeštadieniais. Keleiviai bus skraidinami lėktuvu „Boeing 737“, kelionė truks beveik 3 valandas (2 val. 55 min.). Skrydžio bilietas į vieną pusę kainuos nuo 169 litų, įskaitant oro uosto ir transakcijos mokesčius.

Baris – miestas Italijos pietuose, Apulijos regiono sostinė. Baryje yra įsikūręs universitetas, nacionalinis archeologijos muziejus, paveikslų galerija. Baris laikomas antru ekonomikos centru pietų Italijoje po Neapolio. Jis vadinamas ir uostų, universitetų bei Šv. Mikalojaus miestu.

Šiuo metu oro bendrovė vykdo skrydžius daugiau kaip į 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.

Naujas maršrutas

Skrydžių vykdymo dienos

Pradžia

Kaina (įskaitant mokesčius)*

Ryga – Baris (Italija)

6 (šeštadieniais)

Birželio 4

169 LTL/ EUR 49

* Mažiausios kainos ir visas tvarkaraštis - www.airbaltic.com.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1039319sec.