Vasarą – nauji vežėjai ir reguliariosios kryptys Vilniaus oro uoste

Įsibėgėjant vasaros skrydžių sezonui, į Vilniaus oro uosto veiklą įsilieja naujos oro linijų bendrovės ir nauji maršrutai. Reguliariuosiomis kryptimis iš Vilniaus 16 oro bendrovių skraidins į 29 Europos oro uostus.

Airijos oro bendrovė “Ryanair” gegužės 25 dieną pradės skrydžius į Vokietijos miestą Brėmeną. Skrydžiai šia kryptimi vyks 4 kartus per savaitę. Tai šeštoji šios oro bendrovės kryptis iš Vilniaus oro uosto.

Nuo birželio 7-osios Švedijos oro bendrovė “Skyways” vėl skraidys į ir iš Vilniaus oro uosto. “Skyways” planuose – skrydžiai į dvi Europos sostines – Stokholmą ir Berlyną. Švedų skrydžiai iš Vilniaus į Stokholmo Arlandos oro uostą planuojami kiekvieną darbo dieną. 

Iš Vilniaus į šį Stokholmo oro uostą taip pat skraido “Estonian Air”. Skrydžiai tarp Švedijos ir Lietuvos iš viso bus vykdomi 11 kartų per savaitę.

“Skyways” taip pat skraidys iš Vilniaus į Berlyno Tegelio oro uostą – kasdien, išskyrus šeštadieniais. “Skyways” reisai bus vykdomi reaktyviniu “Embraer 145″ lėktuvu, talpinančiu 48 keleivius.

Nuo liepos 26 dienos “Wizz Air” savo skrydžių žemėlapį iš Vilniaus papildo nauja kryptimi – Dortmundo oro uostu. “Wizz Air” iš Vilniaus skraido iš viso 8 kryptimis.

“Šią vasarą Vilnius su Vokietija turės itin gerą susisiekimą, nes “Wizz Air” kryptis bus ketvirtoji tiesioginė kryptis iš Vilniaus į šios šalies oro uostus. Skirtingi vežėjai padengia kone visą Vokietiją – “Lufthansa” skrenda į Frankfurtą, “Skyways” - į Berlyną, “Ryanair” skraidina į Brėmeną, o nuo liepos pabaigos ”Wizz Air” skraidins ir į Dortmundą”, - sako TOVU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.

Skrydžiai iš Vilniaus į Dortmundą bus vykdomi 3 kartus per savaitę. Dortmundas yra nauja kryptis Vilniaus oro uosto žemėlapyje – skrydžiai šį miestą niekada nebuvo vykdomi. Iš Vilniaus į Dortmundą “Wizz Air” per metus planuoja pervežti per 40 tūkst. keleivių.

 

Vilniaus oro uostas šią vasarą ketina aptarnauti po 600 skrydžių per savaitę.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17904401sec.