airBaltic siūlys Tez Tour skrydžius į Tenerifę

Vasarą Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“, bendradarbiaudama su tarptautiniu kelionių organizatoriumi „Tez Tour“, skraidins keleivius iš Rygos į Ispanijos kurortą Tenerifę. Oro bendrovė šią vasarą jau pasiūlė 105 užsakomuosius skrydžius į Turkiją ir Graikiją, o dabar prie šio dar pridedama daugiau nei 20 skrydžių į Kanarų salas. Tai bus tolimiausia „airBaltic“ užsakomųjų skrydžių kryptis.

Nuo birželio 9 d. į Tenerifę „airBaltic“ skraidins kartą per savaitę – ketvirtadieniais. Keleiviai bus skraidinami didžiausiu lėktuvu „airBaltic“ flotilėje – „Boeing 757“.

„Tez Tour“ duomenimis, Kanarų salas paprastai renkasi tie turistai, kuriems nereikia „viskas įskaičiuota“ pasiūlymų. Tenerifė turi ir kitą privalumą – vidutinė temperatūra Kanarų salose yra 25-30 laipsnių, o Viduržemio jūros pakrantėse vidutinė temperatūra vasarą gali siekti 40 laipsnių karščio. Be to, nakvynės kainos Viduržemio jūros pakrančių viešbučiuose birželį, liepą ir rugpjūtį yra pačios didžiausios, o Kanarų salose jos beveik nekinta. Dėl šių priežasčių vasarą Kanarų salas yra pamėgę turistai iš Vakarų Europos.

„airBaltic“ ir „Tez Tour“ į Kanarų salas siūlys skristi ekonomine, verslo ir specialiąja „premium“ lygio ekonomine klase. „Premium“ ekonominės klasės keleiviams bus patiekiami gėrimai ir valgiai, ekonominės klasės keleiviams bus vaišinami užkandžiais.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14528489sec.