airBaltic pirmoji skrydžių bilietus parduos ir lėktuve

Keleiviai, skrendantys Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ reisais, lėktuvuose galės įsigyti ir skrydžių bilietų. Kol kas to nesiūlo nė viena kita oro bendrovė pasaulyje. Parduodami skrydžių bilietai bus su nuolaidomis.

„airBaltic“ viceprezidento ir atstovybės Lietuvoje generalinio direktoriaus Tado Vizgirdos teigimu, parduodama bilietus išskirtinai lėktuvuose, oro bendrovė užtikrina pigesnius būsimus skrydžius savo lojaliems klientams. Šiuos bilietus keleiviai galės panaudoti patys, perleisti ar padovanoti artimiesiems.

Bilietus lėktuvuose bus galima įsigyti visą birželio mėnesį visų „airBaltic“ skrydžių metu. Bilietai skrydžiams į vieną pusę kainuos nuo 100 litų (30 eurų), įskaitant oro uosto mokesčius. Daugiau informacijos apie bilietus su nuolaidomis galima rasti puslapyje htwww.airbaltic.com.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos. Oro bendrovės kelionių parduotuvėje galima įsigyti skrydžių bilietus, nakvynę viešbučiuose, užsisakyti rožių puokštę, telefono korteles, koncertų bilietus ir kita.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.24981499sec.